Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Egy festett fekete hajú...

Fiúk! Egy festett fekete hajú lány vagy egy természetes középbarna hajú lány tetszene jobban?

Figyelt kérdés
Világos szemhez! És most csak a hajszín a lényeg, hogy melyikre figyeltek fel jobban. Kort is írjatok! Köszi!:)

2013. nov. 8. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettő jó, de szerintem a fekete a nyerő.
2013. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
èn làny vagyok. ès az a tapasztalatom, h nem igazàn tunik fel a fiùknak pàr àrnyalat kulonbsèg. egyèbkènt mind a ketto nagyon szèp!
2013. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szebb a természetes, és barna.
2013. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Természetes barna.
2013. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Mindegy csak szeressen!
2013. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Egy barnásfeketére festett, teljes kiörlésű, félbarna, norvég-pápua hibrid.
2013. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a természetes dolgokat, de a fekete hajú lányokat is nagyon, úgyhogy mindkettő jöhet... :)
2013. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. A legtöbb férfi meg se tudja mondani, hogy egy hajszín természetes-e vagy nem.
2013. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
A termeszetes szin mindig szebb.
2013. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem fölösleges kérdés. Ahány férfi annyi ízlés. Valakinek ez tetszik a másiknak az. De ha hajról van szó...hát szín szerintem mindegy. Úgy se azt fogják nézni. Nálam a hajszín sose szempont. Bár arra visszont rájöttem, hogy festett fekete nekem pl nem jön be. De egy ismerősöm viszont azt mondta, hogy neki nagyon bejönnek. De ezek csak részlet kérdések, de nem ez befolyásolja a fiukat. Volt idő amikor azt mondtam, hogy nem jönnek be a szőkék és végül volt olyan csaj aki szőke volt és még is nagyon tetszett...Szóval mindegy 20/F
2013. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!