Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Telek beépíthetőségének...

Telek beépíthetőségének növelését meglehet valahogy oldani ?

Figyelt kérdés

Jelenleg 15%-a beépíthető a teleknek (belterületi).

20%-ra szeretném növelni. Ez megoldható valahogy?

Hova kellene ezt a kérelmet benyújtani ?



2021. máj. 23. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy büntit lehet ilyesmivel kockáztatni, ha arra játszol, hogy megépíted, aztán majd kérsz rá utólag fennmaradási engedélyt...
2021. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 10-hez valami nagyon-nagyon nagy susmus van ebben az árban! Irreálisan alacsony!
2021. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Inkább akkor ez a második, amit küldtem. Ez legálisan felépíthető méretileg is. Viszont most kissé elbizonytalanodtam a cégben. Mindenképpen felhívom majd telefonon őket, és jobban megérdeklődöm. Az alapozás és a belső munkálatokat tudom, hogy az nincs benne az árban. Az alapozásra külön szakembert kell keresni.

Azt viszont nem tudtam, hogy ez energetikailag nem is megfelelő szigetelés!

Ezt majd telefonon megkérdezem ! Köszönöm !

2021. máj. 23. 13:34
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknak belinkelt ház lényegesen szimpatikusabb.

(Azután -ha minden lezajlott- utólag elé építenék egy szép nagy teraszt.)

2021. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%

:) Nem akarlak elkeseríteni, de a könnyűszerkezet ha jól épül, akkor egy petákkal sem olcsóbb a téglánál. Vannak előnyei, mint pl. hogy nincs száradási idő, gyorsabban épül, kevesebb a hulladék (a sitt), jobb szigetelőképességgel bír.

Én nem vagyok ács, de ez a munka ránézésre sincs rendben! Nem így kell építeni! Találsz a youtube-on egy ács csapatot, a csatornájuk Ács Budapest névre hallgat, keress rájuk, na Ők úgy építenek, ahogy ezt kell csinálni! Ha meglátod Ők hogy építenek, és összehasonlítod ezzel a szerkezettel, amit a Székelyek építettek, akkor érteni fogod, hogy tudnak ilyen olcsók lenni, mondjuk ebben az árban azért erősen benne van az is, hogy olcsón is dolgoznak, de az anyagon durván spórolnak és több (meglátásom szerint) átgondolatlanság is látható ezen a munkán.

2021. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!