Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kárpátaljaiak! Építkezés...

Kárpátaljaiak! Építkezés költségei 2020/2021-ben négyzetméterenként mennyibe kerülnek nálatok (nyugat) Ukrajnában? Éppen annyira megfizethetetlenül MÉREGDRÁGA lett, mint Magyarországon? (Hozzávetőlegesen 450-700 eFt per négyzetméter?)

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Fele vagy harmad annyiból ki lehet hozni egy családi házat, de azt jó ha tudod, 100.000 ft/HÓNAP már irigyelt fizetésnek számít Beregszászon.
2021. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát 20 millió forintnyi hrivnyából kulcsra kész egy (100 nm-es) anyaországban 60 milliós ház? (Természetesen telek egyiknel
2021. júl. 7. 21:50
 3/7 A kérdező kommentje:
(Természetesen telek egyiknél sincs benne az eggyel fentebbi árakban.)
2021. júl. 7. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
30-ból biztosan.
2021. júl. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 millióból nagyjából ki lehet hozni, egész addig amíg meg nem indulnak az oroszok.😂
2021. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, te melyik járásból írsz, ha megkérdezhetem? Nálatok még mindig csupán 200.000 forintnyi hrivnya egy négyzetméter építése családi ház, panzió)?


Illetve (némileg témát váltva) az oroszoktól nem csak keletnek kellene félnie? Kárpátalját, a nyugatot, nem hiszem, hogy érintené egy (keleti) háború.

2021. júl. 8. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Hála az égnek én a határ jó oldalára születtem, vannak barátaim, akik nem. Ők első adandó alkalommal lelépnének abból az országból. Amúgy sokat elmond, hogy Ukrajna lakossága 30 %-al csökkent az elmúlt 30 évben. Ez azért elgondolkodtató. Még vásárolni sem nagyon éri meg átjárni, nemhogy ott lakni
2021. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!