Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi lesz így az otthon teremtés...

Mi lesz így az otthon teremtéssel?

Figyelt kérdés
Van telkünk , de annyira elmentek az építkezés árak,hogy nem tudunk neki állni. Gondolkodunk,hogy eladjuk veszünk régi házat és felújítjuk, de az is veri a 40Milliót! Hogy lesz otthona annak akinek nincs 50Millió a zsebèbe???és szerintem keveset mondtam....
2021. júl. 27. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Zöld hitel, csok, babaváró. Másnak mèg telke sincs.
2021. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy szepen eladjatok a telket, felvesztek hitelt, ha kell, es nem 150 negyzetmeteres hazba koltoztok, hanem lakasba es ennyi.

Meg kell oldani a helyzetet, kicsiket le kell adni az igenyekbol, de ez van sajnos. Masok is igy csinaljak, akik nem tehetik meg, hogy 50 millios hazat vegyenek.

2021. júl. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Sosem volt konnyebb gyerekkel lakast, hazat venni. Annyi tamogatas van mint egen a csillag. Ne legyel mar tehetetlen.
2021. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3-asnál a pont.
2021. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

"Sosem volt konnyebb gyerekkel lakast, hazat venni."


Ahham, persze, mikor 45-50 millióba kerülnek a házak, azt ki a franc tudja összegyűjteni? Kapok 2 gyerekre 2,5 milliót, azzal ki vagyok segítve? :D


Az anyám bolti eladó volt, az apám mozdonyvezető, mégis tudtak 3 gyerek mellett telket venni és építkezni, pedig akkkor nem volt csok. Ma mennyit keres egy ilyen pár együtt? 350-400 ezret jó esetben?


Na, hát abból spóroljon össze valaki 40 milliót gyerekek mellett tényleg nagyon könnyű :D

2021. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Mar 1! gyerek eseteben kapsz 10 milla ingyen hitelt. Azert az jo kiindulasi alap. A tobbirol meg ne is beszeljunk, hitelelengedes, csok es tarsai. Azert valamit tegyetek hozza mar ti is.
2021. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

"Mar 1! gyerek eseteben kapsz 10 milla ingyen hitelt. Azert az jo kiindulasi alap."


Jaja, a 10 millió HITEL aztán tényleg nagy segítség :D Meg nem értem, milyen elengedésről beszélsz? Az 3 gyerek esetén jár, és hát 3 gyereket eltartani meg mellette 50 milliós hàzat venni enyhén szólva a kiváltságosok lehetősége.


"Azert valamit tegyetek hozza mar ti is."


Jaja, végül is kapunk 2,5 millió csokot, akkor már csak 45-48 milliót kell hozzátenni, az tényleg semmi, köszi a kormánynak. Igaz, hogy egy ilyen ház itt a Csók bevezetésekor még csak 25 millió volt, most meg 45 millió, végül is alig 20 millióval lett több. Így ha visszakapjuk a 2,5 milkát, mmár csak 17,5 millióval lell többet előteremteni, mintha nem is vezették volna be a támogatásokat.

2021. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Rendben, tegyuk fel, hogy kaptok 10 millio ingyen hitelt. Ott az oneronek. Plusz 2,5 millio csokot. Rogton van 12,5 millia onerotok, amiert semmit nem tettetek. Ha ennyire nincs love, akkor meg kell elegedni egy panellal, nem kell 50ert hazat nezni. Az van mar Bpn is 25ert.

De legyen neked igaz, tespedj a tehetetlensegben.

2021. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

"Rogton van 12,5 millia onerotok, amiert semmit nem tettetek."


Jaja, mert a hitel az ingyen pénz nem kell visszafizetni, mi, nem kell érte semmit tenni a következő 30 évben :D De ugye akkor kell még mellé másik 25 millió hitel is.


Szóval legyünk őszinték, itt max. a 2,5 millió "ajándék", csak a csok több dobta meg a házak árát, mint 2,5 millióval. Ezek a támogatások csak azoknak érték meg, akik még az elején vették fel, mindenki más, aki mondjuk most jutott ide, csak rosszabbul járt, mintha be sem vezették volna őket.


"Ha ennyire nincs love, akkor meg kell elegedni egy panellal"


Ja, mert az 50 millió az a laza "ennyire nincs lóvé" kategória, amit úgy mondasz, mintha csóró 150 ezer forintról beszélnénk.


25 millióból még vidéken sem veszel olyan panelt, amiben van 3 hálószoba, nemhogy Pesten. Tudom, gyereket sem kell vállalni, mert az a megoldás, hogy a kormány elcseszett politikáját szívja még megint nyugodtan az àtlagember.


"De legyen neked igaz, tespedj a tehetetlensegben"


Hogy megnyugtassalak, nekem van hitelmentes otthonom, mert még időben összeszedtük rá a pénzt külföldön, de azért nem vagyok vak és együttérzek azokkal, akik most szeretnének otthonhoz jutni. A feneküket törölhetik az általad ingyenpénzmek titulált hitellel.

2021. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

"25 millióból még vidéken sem veszel olyan panelt, amiben van 3 hálószoba, nemhogy Pesten."


De, vidéken simán veszel ennyiből.

2021. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!