Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 52-53 millióból mekkora házat...

52-53 millióból mekkora házat lehet építeni?

Figyelt kérdés
Manapság milyen négyzetmėter árral számolhatok? Könnyűszerkezetes nem érdekel.
2021. júl. 31. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értelmes műszaki tartalom és a telek viszonyainak ismeretében még tippelni sem lehet
2021. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg az Europa bau vállalja kulcsrakészen 419.000 Ft/nm árért és ebben egy elég jó hőszivattyú fűtési rendszer van. Szerintem kihozható egy 110-120nm-es ház ebből az árból. De tételezzük fel, hogy ez csak egy nagyon alapár, magam hozzáadnák még egy plusz 40-50 eft/nm ért, és akkor nagyon lőhettek mellé. Egyébként nem feltétlen csinálnám generálossal, ha időd engedi mindent aprélékosan megnéznék mi mennyibe kerül, amit magad is beszerezhetsz. Többek között pl olyan padlólapról beszélek, ami egyébként 10-12 eft/nm árban van, de az utolsó 50-60 nm-ert féláron viheted. Szerintem ebben az árban egyébként sem férne bele magasabb értékű padlólap, parketta. De tényleg rettenetesen sokat spórolhatsz, ha folyamatosan nyomon követed az építőipari kellékeket, mert simán találhatsz olyan anyagot akcióban, ami 1-2 éve is annyiba került. Ettől függetlenül lehet én vagyok túl optimista, ilyen árért (419.000 Ft) csak a legolcsóbb, leghitváynabb termékek férnek bele, de nem hinném.
2021. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

100m² körüli ház

+ Telek, udvar, kerítés.

2021. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!