Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 10 millióból lehetetlen új...

10 millióból lehetetlen új házat építeni igaz?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kivitelezhető kulcsrakészen házat építeni (építtetni)? Nincs valami olcsó konstrukció erre?
2017. jún. 21. 06:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Nem, csak kicsi lesz... lb 250-260négyzetméter árral számolhatsz.
2017. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Egy picike kifér annyiból,de ha csok-ra gondolsz akkor azt a minimum négyzetmétert ha szerencséd van 10+10+5 millió áfából talán kihozzák.De önerő azért kell ám
2017. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Nem csok-ra gondolok, nincs gyerek, egyelőre 1 a tervezett amúgy is, arra meg 600 ezret adnának. Sok helyen olvastam, hogy az a 250 ezer/m2 ár az alsó hangon annyi, még ebbe nincsenek benne a tervezés, engedélyezés stb. költségei. Azért legalább 1 nappali, 1 szoba és 1 félszoba jó lenne, akár tetőteresen is. De szerintem ez csak álom marad hogy 10 millió alatt építkezni, még a telket nem is számoltam.
2017. jún. 21. 08:01
 4/44 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem veszel készen házat?

Ha nem okvetlenül Budapesten, vagy valami kiemelt nagyvárosban keresel, hanem ezek agglomerációjában, akkor ennyiért már nagyon rendes házakat lehet kapni.

Ahol én lakom - Budapesttől 35 km-re - ennyiből már palotát vehetsz.

Ha szükséges valami csinosítás, vagy felújítás, azt meg menet közben, ahogy lesz pénzetek, megcsinálhatjátok.

2017. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy te palotát veszel 10 millióból BP környékén, ha itt Szabolcsban Nyíregyháza mellett nincs értelmes ház 10-ért. Első cél használt ház vásárlása lenne a cél, csak épp ha megszabom a 10 milliós limitet, akkor nem találok értelmes, jó állapotú, központi fűtéses házat, jó helyen. T.i. itt sok az olyan fajta ember, és 2x meg kell gondolni hova költözik az ember, és ahol nincsenek, ott egyértelműen többe kerül minden ingatlan. Sőt, általában telekáron adják a házakat, amik igazából ajándékok a telek mellé, de annyit rá kéne költeni mintha tényleg építtetnék egy kicsi, de új házat.
2017. jún. 21. 12:46
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te ezt elhiszed nekem, vagy sem, azt sajnos nem tudom szabályozni.

Ellenben rákerestem neked, hogy miket és hol lehet kapni 10 millióért - bár 12-es limitet állítottam be, de alkudni szinte kötelező - van benne ilyen is, olyan is, nem hiszem, hogy 25ezer hirdetésben nincs olyan, amivel érdemes foglalkozni.

Szabolcsban meg ne építkezz semennyiért, de ha lehet ne is vásárolj!

[link]

2017. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
64%

Túl magasan vannak az igényeid... tip-top házat lehet 10ből venni budapest aglomerációban, szabolcsban meg...

Ha annyiért nem találsz épkezlab házat, "központi fűtéssel" akkor nem tudom mit kereshetsz...

2017. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
27%
Egy 40 nm alapterületű manzártos ház pont kijönne, ügyesen megtervezve szűkösen de tökéletes egy 3-4fős családnak...
2017. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Manzárd bocsi diszlexia...
2017. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

... de Szabolcsban is van közel 3000 eladó, te ismered, hogy melyik, milyen környéken van.

[link]

2017. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!