Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan zajlik egy ház felépítése?

Hogyan zajlik egy ház felépítése?

Figyelt kérdés

Sokszor hallok ismerősöktől vagy olvasok az interneten házépítéssel / -felújítással kapcsolatos szavakat, amiknek nem értem pontosan a jelentését. Ilyenekre gondolok például hogy glett és malter (mi köztük a különbség), födém, alternatív kapcsoló, merevítés stb stb...


Őszintén szólva szeretném, ha nem csak az egyes szavaknak utánaolvasva lennék jártas a témában, hanem "teljes egészében" látnám, hogy milyen munkákkal jár (vagy járhat) egy ház építése vagy komolyabb felújítása. Tehát egy építőiparban jártas személy segítségét kérném, hogy foglalja össze röviden (vagy akár hosszabban, ha van kedve és ideje) az ezzel kapcsolatos munkálatokat, az alapozástól a tetőépítésig.


Előre is köszönöm.



2021. aug. 2. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem a hazepites menete mint ami a kerdesben van. Arrol linkelj valami komplexet ha ilyen ugyes vagy
2021. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

#11: elolvastad a fő kérdés alatt mit kért...?????


"Sokszor hallok ismerősöktől vagy olvasok az interneten házépítéssel / -felújítással kapcsolatos szavakat, amiknek nem értem pontosan a jelentését. Ilyenekre gondolok például hogy glett és malter (mi köztük a különbség), födém, alternatív kapcsoló, merevítés stb stb..."


azon a weboldalon az össszes ilyen kifejezés jelentését megtalálja!!!!!

2021. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kicsi kis baratom te vagy aki nem olvasta el a kerdest:


szeretném, ha nem csak az egyes szavaknak utánaolvasva lennék jártas a témában, hanem "teljes egészében" látnám, hogy milyen munkákkal jár (vagy járhat) egy ház építése vagy komolyabb felújítása. Tehát egy építőiparban jártas személy segítségét kérném, hogy foglalja össze röviden (vagy akár hosszabban, ha van kedve és ideje) az ezzel kapcsolatos munkálatokat, az alapozástól a tetőépítésig.

2021. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%

Majd azt te vagy más előkeresed neki....


Én megadtam a kezdőlökést - van olvasnivaló, tanulhatja a szakkifejezéseket.


:)

2021. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, ilyen, amikor egy bunkó és egyben ostoba ember szól hozzá... Mások idejével gazdálkodom, igen, ugyanis erre való ez az oldal! Kérdezni!
2021. aug. 3. 17:26
 16/21 anonim ***** válasza:
15: igen, kérdezni! De nem azt KÉRNI, hogy egy szerteágazó iparág minden részletét írja le neked valaki...
2021. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tessék... e-book formájában is megveheted!


[link]


[link]


És itt van pár videó is..... Mondjuk a kérdező is ráguglizhatott volna...


[link]

2021. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Na még egy...


[link]



Ha ez sem elég, akkor én kérek elnézést.... Nem fogok többet zavarogni... :)

2021. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a homeinfo ilyet ir:


A kiásott föld visszatöltése a belső részbe, majd tömörítés


Ez pedig nagyon nem a korszeru megoldas. 20 cm sòdert illik betolteni...

2021. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19: hát akkor nyomjál a kérdezőnek jobb leírást....


Fikázni könnyű....

2021. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!