Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A hazunkon van kb 40 meter...

A hazunkon van kb 40 meter tetolec es egy 2 meteres gerenda ami tonkre ment es ki kellene cserelni.Szerintetek durvan mennyibr csinalnak meg? Szabolcs megyeben elek.

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fél milla legalább. Biztosító nem állja?
2021. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs rajta biztisitas sajnos, ismeroskm szerint egy par oras munka, egesz biztos vagy a fel millioban? En total laikus vagyok a dologban de nem letezik h ennyit elkernek erte
2021. aug. 17. 19:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Az anyagár mindenhol sok!
2021. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Anyagom van hozza minden
2021. aug. 17. 19:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd mennyit kér?
2021. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

A fát ki lehet számolni, de mivel anyagod van, ez a fele nem érdekes.


A kérdés akkor a munkadíj, de ugye ahhoz tudni kellene, hogy mi a munka. Leszedni a cserepet, kibontani a gerendát, fóliát visszatenni, tetőléceket visszatenni, cserepet visszatenni? Kémény-ablak van az érintett területen, amivel külön szívni kell?


Ez nekem inkább 3 heti munkának tűnik, amire teljesen reális a fél millió.

2021. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon regi paraszthaz, csak annyi lenne a lenyeg h ne szakadjon be es ne azzon be a teto , szerintem amugy rosszul tettem fel a kerdest

Mellekelek egy kepet


[link]

2021. aug. 17. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Hívj egy ácsot, vagy inkább kettőt. Ők adnak árajánlatot.

Sokféle megoldás létezik, én nem tudom, hogy statikailag melyiket lehet itt megcsinálni, mert ez nyilván nem egy modern tető.

2021. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt a 2 m szarufát lécezést barátilag megtudjátok csinálni! Őszintén az a tető teljesen újra kellene ami nagyon nagyon sok(le sem írom)

(Én mint szakember el nem vállalnám,még fél milláért sem:-de őszintén, és komolyan!!!)

2021. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel a tetővel (azon kívül hogy már csak a lélek tartja egyben), hogyha megbontod akkor az egész összedől. Szegelni se nagyon lehetne mert a környező cserepek instant lepotyognak a rázkódástól.

Ez tipikusan az a fajta tető gányolás lenne, amit senki nem fog elvállani még fél milláért sem, legalábbis egy igényes ács szakember biztos nem. Mondom ezt néhai szakemberként.

Vagy összeálltok a haverokkal/családdal és egy hétvége alatt össze mókoljátok, vagy kerestek valami ács mellett dolgozó segédmunkást és napibérbe megcsináltatjátok vele.

Itt nem az érdemi munka kerülne sokba, hanem az hogy szarból kellene várat építeni.

2021. aug. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!