Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van értelme 1 normál lakás...

Van értelme 1 normál lakás árában venni inkább 10-et nógrádban, borsodban vagy szabolcsban aztán kiadni?

Figyelt kérdés

Ha pesten veszek egy lakást 50-60 millió.

A világvégén meg 4-5-6 millióba vannak ezek az ezeréves putrik.

Ha ezekből veszek 10-et, akár egymás mellett és kiadom a ci... romáknak töredék áron, akkor is jobban jövök ki, mintha a pesti lakást adnám ki.


Azon kívül van ebben buktató hogy mondjuk nem akarnak fizetni minimális összeget se? Mert azon lehet segíteni.



2021. aug. 15. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi a különbség, hogy Pesten lesz 1 bérlőd, aki havonta fizet.

Avagy lesz Szabolcsban 10 roma család akik nem fizetnek, viszont havonta jól megvernek, ha arra jársz.


Kiváló az ötleted.

:)

2021. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted jó ötlet és jobban jársz, csináld! Én semmi pénzért nem mennék ilyenbe bele. A te bevételeidet olyan emberek sorsához kötöd, ahol nincs normális bér vagy munka sem. Mindenki otthagyja ezeket a településeket, tehát te már eladni sem fogod tudni, vagy csak nagyon nyomott áron. A lakók emberi minőségéről nem is beszélve, hogy mit fognak maguk után hagyni.

50-60 millióból tudsz venni két budai panellakást is. Havi 300 körül hoznának, de te inkább vegyél 10 "ezeréves putrit". Legalább az eladóik jól fognak járni.

2021. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez troll lesz.

Ilyen hülye ember nincsen.


Vagy vaaan??

2021. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Éppen azért vannak nyomott áron, mert ezek a falvak tele vannak romákkal.

Ennél nyomottabb áron már nem is lehetnének. Ráadásul általában jó nagy telek van a házakhoz.... mást nem a telek ér annyit amennyiért megveszem.


Azt meg megnézném 2 budai lakás hol 50-60 millió.....

2021. aug. 15. 14:46
 5/15 anonim válasza:
38%

Szerintem lehet benne valami, én mindenképp azt a lehetőséget választanám, akár később lehet oda építeni és odaköltözni, nem csak a zsúfolt városban van hely.


Nem kell az se hogy "putri" legyen, akár még normális, kicsi lakást is vehetsz kicsit többért, rendbeteszed és adhatod is ki. Azért több pénzt adnak az emberek.


Azzal számolj, hogy a városban azért többen bérelnek házat, mint vidéken, így lehet nem lesz rá akkor kereslet házként, mint Budapesten és környékén, de nyaralónak és/vagy aminek akarják lehet jobban kiveszik majd, én inkább ezen a vonalon gondolkoznék a helyedben. Keresett helyek (tó, fürdő, múzeum) mellett biztosan lennének vendégek.

Gyorsan mennek fel az árak, így akár ha megveszed és hozzáérés nélkül 10 év múlva eladod is megérheti.

2021. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

#5


...és már nincs is egyedül az ötletével a kérdező.

Két hülye egy pár.

2021. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
63%

5-ös vagyok. Azt elfelejtettem említeni, hogy nem csak a romáknak lehet kiadni. Vidéken többnyire idősebbek élnek, a fiatalok Budapestre költöznek, és mikor elhunynak a nagyszülők, akkor eladják az ottani házukat. Általában ezért árulják őket, mert nekik nem kell. Attól még aki menekülni akar a városból, az lehet kiveszi, meg nyaralni is inkább arra mennek az emberek.



#6 Attól, hogy mást gondolunk, még nem kell senkit szidni. A kérdés az, hogy van-e értelme?

Erre kettő válasz lehet, van vagy nincs. Gondolom azért született a kérdés, hogy mindkét álláspontról kapjon érveket, nem azért, mert csak az egyikről szeretne.

2021. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt meg megnézném 2 budai lakás hol 50-60 millió....."

Mint, mondtam két budai panellakás ára. Találatok száma: 121 db. Ennyi azért remélem elég bizonyíték.

[link]

2021. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Önszívatás. Gondolod valami isten háta mögötti kis faluban akkora a kereslet az albérletre és ennyiért ki is lehet adni, mint Budapesten?

Lehet hogy tizede áron veszed meg az ingatlant, de tizede áron is tudod kiadni. + ha bármi van, oda kell futkosnod, az is idő meg pénz. Ezt is számold bele!

2021. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7


Vagy rettentő naiv vagy,

vagy valami barlangban élsz és fogalmad sincsen a romák által lakott -vagy inkább lelakott- szabolcsi települések kinézetéről és a bűnügyi statisztikájáról.

2021. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!