Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Aki mostanában építkezik vagy...

Aki mostanában építkezik vagy építkezett, milyen négyzetméter árral számol? Új ház esetén.

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 10:34
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

1. Az építési anyag nem ugyanannyiba kerül nagyobb városokban, mint kisebbekben.


2. Egy ház árának nagy része munkadíj. Vidéken kevesebbet kernek. Olyan alap dolgokért is, mint földmérés.

Mi Kecskeméten építkezünk, a földmérő oedig nagykőrösi volt, mert 100ezres különbség volt a telek kimérési ár között, kint a kecskeméti földmérőknél

2021. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

41.

1. De igen.Miért kerülne többe? Egyébként mostanában már onnan rendelünk, ahol olcsóbb. Már nem csak egy tüzép van a város szélén. Sokan szlovák, román alapanyagot vesznek.

2. Vidéken is 16 ezerért burkolnak már, mondjuk nem nálam. És volt, akinek 600 ezerért festették ki a 3 szobás házát.

2021. okt. 27. 17:08
 43/47 anonim ***** válasza:

Nem, akkor is, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem lesz kiskunlacházán ugyanannyi az áru,mint budapesten.


Nekem meg ezt ne add be, mikor a6 építőiparban dolgozom, hogy valójában minden hazugság, csak te mondom jól, aki kívülről nézi az egészet

2021. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

43. én építkezem, vagyis nagyon nem vagyok kívülálló. Szerintem inkább te vagy az.

Miért Kiskunlacházán nem ugyanazt a Porotherm téglát használják? Oda külön gyártanak, olcsóbbat?

2021. okt. 27. 17:24
 45/47 anonim ***** válasza:
63%
44-es ez egy kozgazdasagi alapfogalom. Ahol fizetokepesebb, nagyobb a kereslet (azsz Bp es Pest megye) ott magasabb arat tudnak elkerni a vallalkozòk barmiert mert van boven akinsorban all erte es megfizeti.
2021. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Ha holnaptól 500 ezer lenne hazánkban az átlagkereset, akkor minden a duplájára nőne, egy ház pedig nem állna meg 100 millióból.


Nem tudom, hogy ezt miért nem lehet felfogni.


Költözz el Borsodba, keress 100 ezerrel kevesebbet, de a házad is olcsóbban megépül majd!

2021. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csak az építőiparban találtatok munkát mert az árat arc alapján határozzátok meg. :D

Kalákát még most se értitek mi? :DD

2021. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!