Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyibe kerülnek mostanában...

Mennyibe kerülnek mostanában Budapesten az albérletek egy egyszemélyes lakásra? Nem kell, hogy puccos hely legyen, elég egy alig pár négyzetméteres "lyuk" is - ilyen 45-50k-t saccolok a dolognak mindennel együtt.

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lyuk rossz helyen kb 70+rezsitől indul.
2016. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"45-50k-t saccolok a dolognak mindennel együtt" - nézd meg a hirdetési oldalakat.

A 45-50k rezsivel együtt azt jelenti hogy legalább 30k bérleti díj + rezsi.

A hirdetési oldalakon az önálló lakásokat mindig rezsi nélküli árat jelent, szobák esetén van úgy, hogy rezsivel együtt adják meg (akkor oda is írják, hogy rezsivel együtt értik, hanem írják oda akkor pluszba jön még a rezsi).

Sok szerencsét! (Szükséged lesz rá!)

2016. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly nyáron 65.000-ért adtuk ki a 32 nm-es lakásunkat metró végállomásnál, és akkoriban a miénk volt a legolcsóbb az albis Facebook csoportban. És, állítom, hogy mi voltunk az egyetlenek, akik bejelentett albérletet kínáltak:/


Ez azóta nem csökkent, sőt...70-nél kezdődnek (csak az albérlet, nem rezsivel együtt), ahogy nézem, és ugye az külvárosi hely lesz, nem mintha ez baj lenne, nem úgy értem. Csak azt vettem észre, a bérlők inkább belvárosi lakásokat akarnak bérelni.

2016. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kb. 15 éve amikor albérletet kerestem azért béreltem belvárosban mert akkoriban nem nagyon volt (árban) kül. a belváros és külvárosi rész között. Akkoriban nem értettem ezt, külföldön is drágább a belvárosi rész mint a külvárosi. Mostanában (1-2 éve) látom, hogy itt is kezd különválni. Lehet, hogy enne az egyik oka az is lehet, hogy amikor én albérletben laktam, többen költöztek ki BP-ről, mint be. Mostanában (válság óta) megváltozott, többen költöznek be mint ki (a KSH adatai szerint az elmúlt években 8-10e emberrel nő BP lakossága évről-évre).
2016. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
10 ÉVE került ennyibe basszus.
2016. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk külvárosban de jó közlekedéssel 75-80e körül van havonta két főre, rezsivel együtt egy másfél szobás lakás. Sajnos az ilyesmi egy főre se sokkal olcsóbb. Ezért is jó, ha van az embernek párja, mert ketten mégiscsak könnyebb kifizetni. De persze ha valakinek van kedve akkor költség csökkentés miatt idegen lakótársakkal is élhet.
2016. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

"10 ÉVE került ennyibe basszus."


Ja,csak 10 év alatt a bérek nem nőttek,az árak viszont igen.

2016. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Azért elég sok mindenkinek nőtt a bére az elmúlt tíz évben.
2016. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

KSH nettó átlagkeresetek 2000-2014:

[link]

vagyis Budapesten 2004-ben: 116e volt, 2014-ben 202e, ami 74%-os növekedést jelent. Ezt tudja az 52%-os, már linkeltem be a KSH adatait, mert írt már ilyet korábban is, mégis továbbra is valótlanul állítja, hogy: "Ja,csak 10 év alatt a bérek nem nőttek, az árak viszont igen."

2016. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

Ja:D

Átlag,amit felhúznak a milliós fizetések,az egykulcsos adó miatt a gazdagok nettója nőtt,ami az átlagot is felhúzza.


A mediánt lenne érdemes összehasonlítani....

2016. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!