Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ajánlanátok megbízható építési...

Ajánlanátok megbízható építési vállalkozót Budapesten?

Figyelt kérdés
Be kellene fejezni a tetőtérbeépítésünket, ami csak a szigetelésig,+ gipszkartonozásig jutott el. De a válaszfalak, burkolás, villanyszerelés, fűtés, stb. még hiányzik.

2021. okt. 24. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Ott van Kontár és Bau Kft. Budán.

Vagy Szélhámos és Társai Bt.

MekkElek EV. (Egyéni Vállalkozó) is folyamatosan hirdet, hogy munkát keres.

Nem igaz, hogy nem találsz egyet se ezek közül

És ezt kb. 10 másodperc alatt ki hozta a Google

2021. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom olcsón és jól is dolgozzon. Nem mondom, hogy nem lehet találni, de az idén már biztos nem lesz készen.
2021. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Mi számít olcsónak? Szerintem nettó 1000-2000 forintos órabér az jó.

Én szakmunkás vagyok, de nem lenne pofám többet elkérni. Mert bele gondolok, hogy ha olyan munka van amihez Én is szakembert hívok egyáltalán nem örülnék neki ,ha százezreket kéne ki fizetni egy pár órás munkára, csak munkadíjra. Mert még ha egy fogorvos elkér óránként 10 ezret azt mondom oké, tanult érte. De mikor egy szakmunkásnak ilyen bérigénye van.

Írom ezt azért mert három szakmám van és tudom, hogy szinte semmit nem kellett hozzá tanulni. Aki eljutott a második év végén azt szakmunkás vizsgán szinte autómatikusan átengedték. Inkább az a helyzet ,hogy be próbálkoznak hátha van palimadár

2021. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mi számít olcsónak? Szerintem nettó 1000-2000 forintos órabér az jó.


Én szakmunkás vagyok, de nem lenne pofám többet elkérni"


Milyen szakmában vagy?

2021. okt. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es:

Nem feltétlenül kéne olcsón dolgoznia, de minőségi munkát kéne, hogy végezzen. A minőséget még itthon- Mo.-n is szeretik a megrendelők, és ki is fizetik. Persze nem fizetnék irreálisan, v. horribilisen magas díjat, csak amennyit tényleg meg is érdemel, és elismerem a munkáját.

3-as:

Én is kíváncsi lennék, milyen szakmában dolgozol! :-)

2021. okt. 25. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 02:01


-Villanyszerelő

-Növényvédö és méregraktár kezelő

-Élelmiszer és vegyiáru kereskedő

-Hidegburkoló


Ezek a szakmáim.

A növényvédőset azèrt nem számoltam bele, azért írtam három szakmát mert az "csak" egy tanfolyam volt a munkaügyön keresztül. De rendes OKJ-s bizonyítványt adott az is. Azért írtam ide, mert ha úgy nézzük az is egy szakma.

De egyikben se lenne pofám többet kérni óránként nettó 1000-2000 forintnál

2021. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: És Budapesten vállalsz munkát?

Van weboldalad esetleg?

2021. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a gyakori közössége szerint minden burkoló és villanyszerelő milliárdos, és ez nyilván nem igaz. De az 1000-2000 forintos órabér meg a másik véglet.
2021. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!