Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 GTI rōl mi a véleményet...

Golf 5 GTI rōl mi a véleményetek? Motorja mennyire megbízható és mennyire ajánlanatok egy srácnak aki most lesz egyetemista, a fiamról beszélek mivel felvették jogi egyetemre így szeretnénk meglepni egy kis autóval és ez tetszik neki a legjobban!?

Figyelt kérdés
A motorjáról is érdeklōdnék szeretném ha nem lenne vele baja. Köszönöm elōre is?
2021. szept. 29. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Mióta van jogsija?

Mennyire vezet jól?

Ki fogja fenntartani a kocsit?

Mire és milyen körülmények közt akarja használni?

Oly sok itt a kérdés, mielőt tech. részletekbe bocsátkoznánk... (Ez tetszik neki legjobban -és?)

2021. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkell venni neki és kész.

Felesleges kérdés ez.

2021. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 éve, jól vezet, én fogom fenn tartani :)
2021. szept. 29. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát én személy szerint nem vennék Golf V GTI-t, nem lett akkora durranás. De ha ennyi a keret, akkor hajrá. Nem rossz választás ebben a kategóriában. Más kérdés, hogy a gyerek mennyire érett fejben hozzá. Pláne, hogy a költségek sem őt terhelik majd. De ezt te látod.

Azt viszont hozzá kell számolni, hogy ezek üreg, majdnem csúcsmodellek voltak a típusból. Szóval voltak ezek már használva rendesen.

2021. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
40%
Kár ilyen autót venni mert ezek csak a bűvös 3 betű miatt széthypolt túlárazott semmi különlegeset nem tudó gépek,mostanra valoszinuleg túl a sokadik boyracer hülyegyerek tulajon,meg a sokadik törésen.
2021. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Golf 5 gti-ben a 2.0 TFSI van, ami nem valami megbízható darab, van baj például a szívószelepek kokszosodással, vezérműlánc és feszítővel, PCV rendszerrel stb. Lehet olvasni gyújtótrafó, szívósor és váltó hibáról is. Ezen felül golf 5 típushiba, hogy a küszöbvégek szeretnek rohadni.
2021. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
#6 részletezte, pontosan ezt akartam én is leírni. Akkoriban a VW még nemrég kezdte a turbós benzinmotorokat mindenbe is belerakni, volt is baj még azokkal a motorokkal rendesen. Én nem venném, de még az FSI-t (direkt befecskendezéses szívó benzin) sem abból a generációból. Legalábbis a fiamnak tuti nem, mert mivel nem ő állja majd a költségeket (de megértésem szerint még nem is dolgozik, így nem ismeri eléggé a pénz értékét), ezért nem is fogja majd ésszel, az autó hibáinak ismeretében használni, ergo szétrúgja és minden baja lesz.
2021. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!