Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy teljesen üres éttermi...

Egy teljesen üres éttermi konyha újra gépesítése körülbelül mennyibe kerülne? Pontosan nem tudom mikre lehet szükség. Egy körülbelüli árra lennék kíváncsi. Elsősorban 80-140 fős rendezvények lebonyolítása a cél. Ételek melegen tartása stb

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 03:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A helyben főzés és Csak melegítés, más kell, ugyanakkor engedély ügyileg is más kell.

A csak melegítésnél, főző zsámoly, ipari tűzhely, sütő, több részes mosogató, több feldolgozó pult, ipari mikró, hűtők.

Ha főzöl is akkor elkülönített hűtő, feldolgozó, tároló rész húsoknak stb. Ezek már macerásabbak.

2021. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló nagyságrendre 13-18 millió között kaptam ajánlatokat (építőipari cégnél vagyok). És ez csak konyhatechnológia elektromos és gépészeti szerelések, átalakítások nélkül.


De nyilván ez sokat nem mond, mert ezt alapvetően meg kell terveztetni, engedélyeztetni és a tervek alapján be kell kérni minél több ajánlatot konyhatechnológiával foglalkozó cégektől.

2021. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!