Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gombaföldek mellett érdemes...

Gombaföldek mellett érdemes építkezni?

Figyelt kérdés
Van annak szaga? Van most egy nagyon jó áron egy telek amit megtudnék venni, mellette van egy cég ami gombát termeszt. Most foliasátor alatt vannak a földek (lehet mindig nem tudom). Semmi furcsa szagot nem éreztem most. Késöbbiekben pl nyáron lehetséges, hogy büdös szagok lesznek? Termőföld trágyázása, vagy egyéb a feldolgozás miatt? Nem zavar amúgy az sem, ha mondjuk 1 hétig van intenzívebb büdös vagy hasonló, csak azt már mondjuk nem szeretném ha egész nyáron büdös lenne.

2021. dec. 19. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez valami kamu? Gombát zárt helyeken termesztenek, nem nyílt földön, vagy fóliában.
2021. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gomba nem szereti a napfényt, szóval ha most tető alatt van, akkor mindig úgy lesz.
2021. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Fú nyáron ne tudd meg. Nem tudom melyik településen Eger és Abasár között, de ott van gombatelep, borzasztó büdös autóval áthaladva is.
2021. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Kerecsend.
2021. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
2021. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
De kérdezz körbe, nem tudom létszükséglet-e a komposztálás.
2021. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A gombának semmilyen szaga nincs, viszont komposztnak, amivel "etetik" annál inkább. Igazi pöcegödör szag.
2021. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem egy ott lakóval, igaz ő kb 100 méterre az utca másik végében lakik, ő annyit mondott, hogy abszolut semmit nem éreztek és a tulajdonos elviteti az elhasznált földet és úgy hozatja az újabb termőföldet. Nem tudom, hogy ez elég-e lehet holnap becsöngetgetek az ottlakókhoz talán az a biztos.
2021. dec. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!