Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melyik elektromos kazánt...

Melyik elektromos kazánt válasszam ez a kettő közül?

Figyelt kérdés

Épülő házamhoz 12 kw-os elektromos kazán szükséges, 2 fajtát ajánlott az épületgépész, de laikusként nehéz eldöntenem melyik volna a jobb választás.


Kazán 1:


Bosch Tronic Heat 3500 12 kW


[link]


Kazán 2:


Kospel ekco LN2M-12 12 kW


[link]



2022. márc. 5. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyiket se.

Hőszivattyú inkább ha nem akarod a gatyád is rakolteni a villany számlára.

2022. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezekben a háborús időkben, a sokszorosára megemelkedett európai energiaáraknál és a 400 Ft-os Euroárfolyamnál igen előrelátó és bölcs gondolkozásra vall egy villanykazán egy most épülő házban.
2022. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez annyira magyaros. A kérdésre netán válaszolni, az le van kakkantva, de a véleményt, azt rá kell erőltetni a kérdezőre, mert mindenki hülye, aki nem én vagyok. :D
2022. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

3

Valóban hülye vagy, ha nem látod a segítő szándékot.

2022. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A ház teljes szerelvényezése készen van, már csak a kazán hiányzik. Ha hőszivattyút szerettem volna, akkor arról kérdezek, de nem volt arra még felesleges pár millió forintom. A háztető így is tele lesz tűzdelve napelemmel, és egy 85 m2-es jól szigetelt házról van szó. Ennek függvényében kérdem újra, hogy melyik volna a jobb választás.
2022. márc. 6. 07:35
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Akkor szerltess fel klímákat.


A villanyos fűtésnél nincs drágább.

2022. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4, te inkább, ha nem látod, hogy a csak én nem az nem magamra vonatkozik, hanem azokra, akik választ nem adtak, hanem a saját véleményüket a tervezetről. Mert a segítő szándék aza válaszban mutatkozott volna meg. mely mellé, ha lett volna, oda lehet biggyeszteni a saját véleményt. Csakhogy itt az nem hangzott el, ami mellé bármit lehetne csatolni,. Azt gondoltam volna, ezt úgy 11 évesen már érteni lehet.
2022. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bosch Tronic Heat 3500 12 kW
2022. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!