Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mekkora munkadíjra lehet...

Mekkora munkadíjra lehet számítani?

Figyelt kérdés
Adott egy 55 m hosszúságú kerítés amit 173cm magas és 250 hosszú steelvent táblás kerítésből szeretnék megcsináltatni. Az oszlopok 20cm átmérőjű 80 cm mély gödörbe lennének bebetonozva ( nincs egybefüggő beton alap). A beton a helyszínen lenne keverve, majd beöntve az oszlopra. Mi lenne a korrekt árajánlat a munkaért, úgy, hogy a kerítést is megcsinálja ugyan az a vállalkozó? Válaszokat előre is köszönöm.
2022. márc. 24. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2021 .11 hóban 16,50 eu/fm ért csináltuk.
2022. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már bekészítettem a popcorn t.

Kíváncsi vagyok, hány mesternél lehet kártyával, euróval fizetni :D

A kulcs egyedi árajánlat. Mindenkinek van egy órabére, mennyire kell neki a munka, kb mennyi ideig tartana, és ezt leosztja méterrel.

Mielőtt bármibe belemész, kérdezd meg milyen garanciát vállal a minőségre?

Aztán állapodjatok meg órabérbe.

2022. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én forintban értettem az árajánlatot :)
2022. márc. 24. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre árajánlatot kell kérni, senki nem fogja neked csak úgy kiszámolni. Azzal, hogy tavaly, valahol, valakinek, kb ilyet csináltunk, semmire nem mész. Oda kell hívni 2-3 szakembert, hogy adjanak árajánlatot.
2022. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az árajánlattal az a gond, hogy amíg nem írod alá, addig vissza kell fogni a munkásokat, hogy elkezdjék, aztán amint aláírod az lesz, hogy derékszög, függőleges nem volt bele írva ... :D

Meg, ha találnak egy követ a földbe, hát az plusz pénz, mert arról nem volt szó, hogy az is van.

Milliárdos projektek is órabérben vannak, a management, meg naponta kapja a reportot, hogy hogy állnak. Ha nem tetszik nekik nem fizetnek többet.

Legalábbis az olajfúrás így működik. Nem úgy hogy 20millió forint per méter :D

2022. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!