Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lehet fa burkolatú teraszon...

Lehet fa burkolatú teraszon autóval parkolni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán létezik olyan fa padló ami elbír egy autót? Hosszú távon hülyeség lenne egy családi házhoz?


Elméleti kérdés! Nincs autóm, sem teraszom, de fontos lenne a válasz!


A terasz fedett, egyik oldalról fal határolja. Fa burkolatra gondoltam, mert úgy lenne esztétikus, de nem tudom hogy rá állhat-e egy autó.

A terasz a talajon van, nem lábakon áll.



2022. máj. 16. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az alátámasztáson múlik, természetesen lehet fából olyat csinálni, amire autóval rá lehet állni. Viszont nem biztos, hogy érdemes, én nem csinálnék ilyet. A fával azért sok gond van, rendszeresen felületkezelni kell, de még így is csúnya lesz egy idő után.
2022. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha autóval ráhajtasz, annak nyoma lesz. Meglátszik rajta a poros gumi lenyomata.

Miért kellene egy teraszra autóval ráhajtani? Nem is értem... Állj meg előtte!

Egyébként igen, kezelni kell, teljesen jó hozzá a lenolaj hígítva. Nem egy vállalhatatlan feladat! Évente egyszer, akár szivacsos hengerrel lekezeled. Nálam 20m2 a terasz, kb. 2 óra alatt átkenem. Nem egy olyan feladat, amibe bele kell dögleni...

2022. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!