Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Átmeneti tároló?

Átmeneti tároló?

Figyelt kérdés

Egy meglévő gazdasági épületet szeretnék lebontani, amiben jelenleg használatban lévő eszközök vannak. Pl. fűnyíró, kerékpárok, szerszámok, stb. A lebontást követően a régi épület helyére építenék egy új tárolót/gazdasági épületet, de amíg az nem készül el, az eszközöket valahol tárolnom kellene.

Olyan építményt keresek, ami egy héten belül beszerezhető, nem kerül sokba, mert átmeneti jelleggel állítanám fel az udvar egyik sarkába, de mégsem egy kamionponyva, vagy olyan takaró fólia, ami alól halászgatni kellene a használati tárgyakat.

Legfeljebb 100 ezer forintot szánnék rá. Kb. 15-20 nm-esnek kellene lennie. Gondoltam már lemez garázsra is, de azok ilyen méretben 200 ezer Ft körül vannak, és a gyártása 4-5 hét.

Van esetleg valami ötletetek a fenti igényhez átmeneti tárolóra?

Köszi a választ.


2022. jún. 19. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mobilgarázs. Ennél nincs olcsóbb. Miután nincs rá szükség, te magad is szét tudod szedni, lesz rá vevő.
2022. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Rendezvénysátor, faház, fészer.

[link]

2022. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

Különböző méretekben van:

[link]

2022. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon jó ötletek, szerintem a party sátor pont nekem való. Valamiért eddig ha sátorról volt szó, nekem mindig a nyitott sátrak jutottak eszembe, de amiket linkeltetek, az pont a célnak megfelel és a későbbiekben is kihasználható családi happeningekhez.

Köszönöm még egyszer.

2022. jún. 19. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!