Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy nem lakóépület, hanem...

Egy nem lakóépület, hanem garázs bővítéséhez építési engedély kell vagy megúszható bővítés beadással?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy van egyszerű bejelentés, lakóépület bővítésre, de garázsra nem tudom, hogy mi vonatkozik.

Ha építési engedély kell, akkor miért veszik komolyabban egy nem lakóépület bővítését, mintha egy lakóépületet bővítenék, amihez még csak enapló sem kell?


2022. aug. 2. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan bőviteném,rajt van ez már a térképen.
2022. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld meg először nyitott kocsibeállónak ahhoz nem kell engedély.Később meg majd felhúzod a falakat.
2022. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100 légköbméterig nem kell semmilyen engedély.
2022. aug. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
100 m3 nem túl nagy sajnos. És már ráadásul az új szabály szerint a külső falakkal/kúpcseréppel együtt. Tehát ,ha nem lapostetős, akkor a tető rohadt sokat elvesz a m3-ből... akkor meg már kb egy semmi lesz belőle. :(
2022. aug. 3. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem túl reális ám, hogy büntetnek, hacsak nem nyomnak fel. Én nem is gondolkodnak bejelentésen hacsak nincs rosszakaró szomszéd, vagy forgalmas utca
2022. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!