Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » SZölőhegyen épített kis...

SZölőhegyen épített kis faszerkezetű házat le fogják bontani vagy csak megelégednek a bírsággal? Nem tudom mi a trend./Egyébként itt semmire nem adnak engedélyt 3hektáros telekterület alatt/

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem fogják.Lehet ez szerszám tároló m .gazdasági építmény .
2022. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Japán Gulyás ***** válasza:
93%
Védett területeken, lebontathatják, pl. Villányban, Tokajban vagy Szekszárdon nem maradhatna csak úgy ott a történelmi szőlőhegyen. Mondjuk a mátrai novaborvidéken nyilván más a helyzet, ott a kutya sem nézi - sőt, még örülnek is, hogy a szegények végre kiköltöztek a falun kívülre egy viskóba.
2022. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A jegyző,akit jól ismerek személyesen, azt állítja,hogy lebontatják ha valaki feljelent.

De nem tudom elhinni,mert többen építettek engedély nélkül. Megbüntették őket,de utána semmi.Állnak a házikok.

2022. aug. 17. 22:52
 4/6 Japán Gulyás ***** válasza:
90%
Akkor az utóbbiról van szó - vagyis a települési önkormányzatnak nagyon is jó, hogy ezek az emberek ott laknak egy zártkerti ingatlanban és nem kell nekik közszolgáltatásokat nyújtani a befizetett adókért és illetékekért cserébe.
2022. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Kérj rá engedélyt, utólag is lehet.
2022. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Nem lehet,teljes tilalom van,mert településképileg tiltva van a helyi építési szabályzatban mindennemű épület. Valójában tapasztalatokra lettem volna kiváncsi,hogy mennyire általános a lebonttatás. Megjegyzem,kényszerből lett építve a faház,hogy a hajléktalanságtól megmentse egy családtagom.
2022. aug. 18. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!