Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Bontás, építés, mit tanácsoltok?

Bontás, építés, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy ex tyúkól és egy disznóól. A tyúkól semmi extra, kisebb épület. A disznóól már egy masszívabb, 90 négyzetméteres épület.

Ezeket szeretném lecserélni egy garázsra és egy kisebb kerti gép tárolóra/műhely.

Nem tudom mi lenne az optimális verzió, nyitott vagyok arra, hogy mindenért fizessek és valaki csinálja meg, csak hát azt hiszem eléggé fájna a végösszeg, de nyitott vagyok a másik végletre is, hogy lebontok mindent aztán az anyagból fel lehetne építeni amit kell, nyilván ez meg marha sok munka.


A kérdés az, hogy ti mit tennék, nem tudom hogy lenne a legjobb. Néztem már lemezgarázsokat is, csak nyilván akkor kellene egy kisebb a műhelynek is, szóval bármire nyitott vagyok.

Hozzáteszem, hogy nem tudom egy bontás mennyire lenne nehéz, még nem csináltam, de nyilván ha kell akkor csinálom. Ja és nemrég költöztünk, elég messze mindenkitől, tehát néha hétvégén el tudna jönni segíteni após meg az én családom is, de ez egy-egy nap, nincsenek itt még ezeréves barátságok, hogy csak úgy áthívjam őket segíteni, tehát nagyrészt lennék én meg én.



2023. máj. 1. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 90 m2 disznóól nem semmi ,ha tényleg jó álapotba van a falazata lehet ,hogy csak átépitteném ,keress egy épeszű kömüvest és beszéld át vele.
2023. máj. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!