Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 1 m es betonalzattal rendelkez...

1 m es betonalzattal rendelkezõ ythong hàz fel tud àzni alulròl?

Figyelt kérdés
Lakásvàsárlás elõtt állok. Egy ythong házban az alsò szinten alul több helyen beàzásnyomok vannak, de mindenhol a föld közelébõl indul a dolog. Köztes falaknál is van ahol alul lepergett a festék és engem arra emlèkeztet amikor egy barátom vett egy házat ami alulròl szívta a nedvességet. A tulaj szerint egyszer csõtörès volt és az egész nappali elázott, emiatt vannak àzàsnyomok, viszont ennek jeleit a parjettán nem látom. A parketta nem lett kicserélve az elázás òta. Illetve azt sem értem ha tènyleg ez törtènt mièrt nem festette ki a szobát. Szerintetek lehet h felázik? Érdemes így megvenmi?

#beázás #felázás #Felvizesedés #Ythong #Alapbetonozás
2023. jún. 4. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen előfordulhat hogy nem jól készítették el, vagy nem megfelelő anyagokat használtak vízszigetelésre és így ázik a fal. Az ytongnak nagyon nem tesz jót a nedvesség, így én a helyedben nem venném meg.
2023. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha alulról ázik a fal, akkor foltokban nedvesedik általában, ha tényleg csőtörés volt, akkor annak a helyén intenzíven fel kellett áznia és ahogy távolodsz tőle egyre kevésbé. A parketta lehet laminált is, az elviseli a vizet ha nem kapott sokat. Valódi fa parketta úgy megduzzad tőle, hogy felpúposodik.

Nincsenek fényképeid?

2023. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!