Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Össz-visz mennyibe kerülne,...

Össz-visz mennyibe kerülne, hogy egy működő zuhanykabin be legyen állítva egy konyhába?

Figyelt kérdés

dec. 17. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Megnézed, mennyibe kerül egy müködö zuhanykabin, meg mennyige kerülen a vízszerelés.

De igazán nem értem, mit keresne egy konyhában egy zuhanyzó?

dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyibe kerül, de láttam már olyan szükséglakást,ahol a konyhában volt a wc és a zuhanyzó.
dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

még ma is sok rákosi féle lakás konyhájában van zuhanykabin(vagy tálca, fóliával körbevédve. Nem egyet láttam, egészen pofásak)


Ők nem jókedvükben teszik ezt.


Szóval megnézed a tálca méretét, kijelölöd a még kibírható helyét, aztán egy ügyes vízvezeték szerelőtől ajánlatot kérsz, mert a szennyvízelvezetés miatt emelni kell a tálcát(betonban)


Ha egyáltalán lesz ilyen szorgalmas ember, akkor nekiültök összerakni..tálca+szifon+csövek+segédanyagok+beton, és munkadíj...ha eleinte függöny lesz, az olcsóbb.


A kérdésedre Forintban így nem tudok válaszolni, kérdés mi a sok, vagy tűrhető?

dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!