Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zuhanykabin cseréje munkadíjja...

Zuhanykabin cseréje munkadíjjal mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
vidéken lakunk és abszolút beérjük a legegyszerűbb kabinnal, semmi extra nem kell. kíváncsi vagyok, milyen összeget tartotok reálisnak ezért.
2023. febr. 1. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát legjobb ha magadnak csinálod, mert egy komplett vagyont képesek elkérni, kb. 100ezer az alja...
2023. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ezt tartom realisnak, de ennyiert dolgoznak (ez a korulmenyektol fugg) : 20-60k a beszereles + a kabin, de az meg annyi amennyiert nezel


Szerintem kb 100-120k korul

2023. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
400 ezer forint tehát sok érte?
2023. febr. 1. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk okt.ben 50eft volt
2023. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben nálatok senki nem képes azt a kb. 4 db. tartócsavart befúrni a falba,

Majd összepattintgatni és körbeszilózni a végén, akkor annyi lesz amennyit elkérnek érte.

2023. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem csak ennyi a gond, elromlott a másik
2023. febr. 1. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha zuhanytálcát is kell cserélni a szifonnal, meg még burkolni is kell, netán mèg szigetelni is. Akkor akár még reális is lehet.
2023. febr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 100-140Eft a reális munkadíj, ha nem kell burkolni/csempézni!

2 ember ezt egy nap alatt kiszedi,és berakja az újat (korrekten beszerelve)


No persze nagyon nem mindegy,hogy a Budai várnegyedben kell csinálni, vagy egy szegény kistelepülésen ...bivalybasznádon.

2023. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a kabin cserére 100, max. 150 ezret tartok reálisnak. Nekem nyáron pont 400 ezer forintért burkolták az egész fürdőmet, (6 nm) és egy szobát. (20 nm) Ezt erre a munkára tartottam reálisnak, 5 napig jött a burkoló. Egy zuhanykabin cseréje megvan egy nap alatt.
2023. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!