Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van egy horcsik födémes...

Van egy horcsik födémes pince. Ez kap most mapei hpr floort betüskézve a falakba megerősítésként.A helyiség 18nm. A beton súlya 1.2T, erre jön majd még 700kg gipszkarton, és kádas fürdő illetve mosókonyha lesz. Mennyit bír egy ilyen födém általában?

Figyelt kérdés

jan. 8. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani!

Milyen vastag, milyen fesztávolság, milyen vasalás, milyen állapotban van.

jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zárlatos a varázsgömböm, úgyhogy innen messziről nem tudom megmondani.

Vannak olyan munkák amihez illik hozzáértőt hívni. Ez iy olyan. Nem fogja senki itt leírni hogy csináld. Ha leszakad, akkor majd visszajössz ide reklamálni?

jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

4.7 a fesztáv, 80cmķént megy a vasgerenda. Maga a téglabetét gyáriállapotban van, van rajta 3cm szanaszét vésett tört beton, azon volt 3 réteg jarolap..

Hpc floorba nem kell vasalás csak fali tüske.

Már annak is örülnék ha az 1980as gyári irányadó érték/m2 meglenne vagy bármi infó..

2es: sőt be is perellek... ha lenne statikus aki idejön és megmondja, már hívtam volna, de egyet se találtam!

jan. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!