Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb mennyibe kerül egy szerelőa...

Kb mennyibe kerül egy szerelőakna betonozása?

Figyelt kérdés
Normál méretü, autóhoz. Csak a sóder, cement költsége, és a betonkockák költsége mennyi körübelül?
febr. 7. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
650.000,-
febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Este is néztem ezt a kérdést, mondom alszok rá egyet, hátha. De nem, most se értem.
febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
#2 Zsalukőre gondol feltételezem! Őszintén szólva nehogy már én üljek le kiszámolni. OK, hogy kérdést itt éppenséggel bármilyet fellehet tenni, de hát Ő tudja milyen hosszú és milyen mély lenne az akna, ebből tudja kiszámolni hány zsalukőre van szüksége, ha abból akarja megcsinálni, nem akar zsaluzni. Azt is pontosan tudja ez alapján, hogy hány m3 betonnal kell azt kiönteni. m3 beton összetételét meglehet nézni a neten. Szívesen segítek itt sokaknak, de a lustaságon nem vagyok hajlandó!
febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egészet (zsaluzni) ki kell önteni betonnal. Kiszámoltam 87.548,-
febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Közben kiszámoltam: 235.300 forint jött ki. Szerencsére nekem csak zsalukő, sóder és a cementet kell. De elsősorban azoktól kérdezem, akik nemrég csináltak.
febr. 8. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:

5!

Ebben az alapozás szigetelés is benne van?

febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ebben bennevannak az oldalfalak, 190cm magas, 5m hosszú és 90cm széles. Az alap is benne van az árban. Szigetelést nem számoltam. Nekem a villamosságnak se lenne költsége. 15-ös zsalukövekkel számoltam.
febr. 8. 09:45
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
max. 25.000 ft a többi rablás már.
febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PéterPálka ***** válasza:
#8 Megkérlek, hogy vedd meg nekem az anyagokat ennyiért. Ugyanennyit adok a munkádért is. A hozzá való zsalukő kb. 120 000 Ft.
febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!