Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Megéri Maroslelén építkezni?

Megéri Maroslelén építkezni?

Figyelt kérdés
Szegedi lakásunkból költöznénk. Hamarosan szeretnénk elkezdeni építkezni itt a környéken. Ami fontos, hogy kb 15 perc alatt be lehessen érni autóval Szegedre és család/gyerekbarát legyen a település. Sándorfalva és Maroslele idáig a legesélyesebbek. Maroslelén jóval olcsóbbak az építési telkek. Azt tudom, hogy Sándorfalva barátságos és egész kis fejlett település, de valakinek van tapasztalata Marosleléről? Bölcsi, ovi, iskola szempontból milyen(ha van egyáltalán)? Megéri oda költözni? Reggelente mennyi idő beérni Szegedre, amikor nagyobb a forgalom?

febr. 18. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, véletlenül sem fogsz tudni 15 perc alatt beérni.
márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy “kb 15 perc alatt”. Beszéltem közben ott élő ismerőssel, ők bejárnak és azt mondta, hogy 18-20 perc alatt simán beér.
márc. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!