Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Elég-e ha mobilgarázst a...

Elég-e ha mobilgarázst a következő módon rögzítem? 3*5.ös egyébként. Alá fúrok földfúróval, (természetesen előre) az oldalainak és 12.es köracélra menetet vágok, majd a fúrt lyukakba betonozom a 12.es meneteket és ezekhez rögzítem?

Figyelt kérdés
márc. 19. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy méretes betondübel is megteszi .
márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alaptest legyen nagyobb, szerintem. Nem ismerve a talajfúród ármérőjét csak saccra modjuk a 20cm nem hangzik túl nehéznek a leterheléshez.

(Persze nem ismerem a tervezett mini cölöpalapok darabszámát.)

Arra gondolj, hogy szoktak azért jó erős szelek lenni, van szélnyomás és szélszívás, és a drága kocsidhoz csak egy kicsit koccantja neki a mobilgarázst, mennyi károd lehet.

márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Köracél helyett tudsz venni készen olyan (vissza hajlított végű) menetes szárat, amit a tető ácsok használnak (a kőművesek a koszorú betonozásakor előre betolják a még képlékeny betonba, később arra ültetik a gerendát és a hozzá való alátéttel, anyával rögzítik).
márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, venni mindent lehet. Lehet kivitelezőt is fogadni....
márc. 20. 06:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: a mobilgarázst is vetted nem? akkor azba par csavar már nem fog a földhöz vágni
márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem!! Azt amúgy tudod, hogy milyen kategóriába van kiírva a kérdés?
márc. 22. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mire föl ez a pökhendi stílus? Nem akart lefeküdni veled az asszony?

Ha ennyire sóher vagy ne építkezz és főleg ne tarts autót.

De persze elég lesz, aztán meg majd ha elviszi a szél és hozzávágja a drága Ferraridnak, akkor sírni fogsz.

Tudod van egy mondás, akinek telik majomra, annak teljen banánra is.

márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!