Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb. mennyibe kerül Budapesten...

Kb. mennyibe kerül Budapesten egy kb. 100 éves társasház 3. emeletén lévő helyiségbe vízet, csatornát és áramot köttetni?

Figyelt kérdés

Az alatta lévő szinten a lakásokban van minden.

Víznél kell majd mosogató, mosdó, zuhanyzó és WC is.

Csak körülbeüli ár kellene.



ápr. 20. 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Az már be van kötve. Kizárt, hogy nem.

Nemrég kellett lecseréltetnem a 12 nm-es fürdőszobámban (2. emelet) az elavult csöveket, zuhanyzó, mosdó, a bojler vízvezeték és csatorna a falban. Anyaggal együtt ( csempe is benne, vízvezeték- szerelő, burkoló) 1.200.000,-Ft.

ápr. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Az már be van kötve. Kizárt, hogy nem."

Ami helyiségek eddig nem voltak lakás, csak most lesznek lakás? Furi egy fazon vagy. :D :D :D

ápr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is csak pénz kérdés.

Ha az alattad lakó nem egyezik bele hogy szétverd a lakását hogy tovább vidd a csöveket, akkor máris rábasztál.

ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen, ettől félek én is. Az en ingatlanom nem lakás hanem raktár a tulajdoni lap szerint.

Megvétózhatja az alattam lakó?

ápr. 20. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy ilyen akciohóz a társaház minden lakojának bele kell egyeznie a közgyülésen.
ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, kell a társasház beleegyezése. Először is a közös képviselővel beszélj.
ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!