Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Társasházban lakom Budapesten....

Társasházban lakom Budapesten. A gondnok helyett kihelyezhetem a kukákat az utcára?

Figyelt kérdés

Már túlcsordul az összes kuka, nem tudom hogy szabadságon van-e a gondnok, vagy mi a helyzet, de arra gondoltam, hogy kiteszem én a kukákat, mert a lakók már a kukák tetejére/mellé teszik a szemetet, és kezd káosz kialakulni.

Megnéztem a hulladéknaptárt, és holnap viszik a kommunális és a szelektív szemetet is. Elvileg hétfőn is volt kommunális szemétszállítás, de 1 nap alatt nem szoktak így megtelni a kukák, szerintem nem lettek kitéve hétfőn sem.


2023. szept. 19. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,végre 1 gondos lakó.
2023. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehetnéd meg?
2023. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez egy tök jó dolog, hogy valaki figyel rá. Tedd ki, örülni fog a gondnok.
2023. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Majd késő este kiteszem őket, elvileg szemétszállítás előtti este 8-tól már ki lehet őket tenni.
2023. szept. 19. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel?
2023. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De csakis centire pontosan ugyanúgy tedd ki ahogy Manyika néni szokta, különben baj lesz!!
2023. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, kiteheted. Esetleg előtte hívd fel a gondnokot, hogy mire készülsz.
2023. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!