Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hegesztő pajzs vétele?

Kavics77 kérdése:

Hegesztő pajzs vétele?

Figyelt kérdés

Automata pajzsot szeretnénk venni a tanfolyamra járó társaimmal. Erre gondoltunk: WH8000. ( [link]

Tudnátok-e segíteni a kérdésben? Jó-e ez a pajzs?

Nekem azt mondták, hogy az automata pajzsok awi hegesztéshez kellenek. A CO hegesztésnél az automaták hamar elromlanak. Igaz ez?

Köszönöm a segítségeteket!



2013. máj. 19. 11:23
 1/6 anonim válasza:
Hát az a +55fok elég soványnak tünik, nem? Bár nem értek a lovakhoz, de emlékeim szerint CO-zásnál elég durván meleg tud lenni, főleg ha valami ratyi helyen vagy, ahol még elszívó sincs.
2013. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ó borzalom...ennyi hülyeséget.. na, látszik a szövegértelmezési probléma(is)


ez egy kiváló pajzs..nem romlik el, bármit, bármivel, bárhol, bárhogy...

a munkahőmérséklet a feled körüli hőmérsékletet jelzi...ha már forr a fejed, akkor amúgy is mindegy...


jobb helyeken csak ezzel dolgoz(hat)nak..hogy mi a jobb hely? hát az nem itt van..


csókoltatom az azt mondták-ot...

2013. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Johát én nem tudom érted, de azért szerintem 60fok nem elképzelhetetlen, bár gondolom nem gyártanának ilyen pajzsot ha nem lenne megfelelő, szal nyilván jó. :P
2013. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ok. A gyártók igyekeznek biztonsági okból leírni egy bizonyos határt. A hegesztő munkahelye általában nem műtőtisztaságú klimatizált hely...


a lényeg: jó ez a pajzs. az alapsötétítés 4. ez otthon talán barkácsolásra is alig jó, de mint látni 13 a felső határ... ez már hajólemez, vagy olajvezeték hegesztésére is alkalmas...


elromlik? persze, hogy el..ha sokszor ledobod, mert sietsz cigizni, akkor annyi..


... ha rosszat gyártanának, egy életen át fizethet(nének) a vak hegesztőknek. Be van ez vizsgálva alaposan.

2013. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyan ilyen pajzsom van, szerintem nagyon is jó. Igen az AWI-hoz kell mert ott mind a két kezedre szükséged van. CO-tól pedig nem romlik el, mindegyik eljáráshoz jó. Én CO-hoz meg ritkán AWI-hoz használom.
2013. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jún. 22. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!