Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 14 literes Fresco mészfestékbe...

14 literes Fresco mészfestékbe maximum mennyi Aquakolor szinezőt lehet keverni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha foltos maradna a túlzott festékről, viszont szeretném a legerősebb pasztell színt kihozni.

Sajna sehol sem találtam referenciaképeket.



2013. júl. 11. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Mésszel nem ajánlatos erős pasztel színt kavarni ,a pirossal meg főleg vigyázni kell mert ha sokat raksz bele az kifoltosodhat,szóval attól függ hogy milyen színt akarsz,a mész kenés után kivilágosodik,pontosan én se tudom mennyit szabad belerakni,színezd úgy mint egy diszperzitet és kenés után kapsz egy pasztelt a fresco elég jó bírja a pigmenteket,de pirossal vigyázz ne olyan sokat!
2013. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno úgy tanultuk, hogy max 2%, különben foltos lesz: más lesz a snejdolás színe, más a teddizésé vagy korongecseté ha túl erős a szín. De ez minden festékre igaz.
2013. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!