Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Minden flexibilis csemperagasz...

YourDestiny kérdése:

Minden flexibilis csemperagasztó fagyálló?

Figyelt kérdés
Vagy létezik külön sima flexibilis és fagyálló flexibilis? Csak mert a natúrként vett (rá is van írva) ragacs hátán találtam egy olyat, hogy fagynak is ellenáll. Ezek szerint adalék van benne? Mert az nekem nem jó. Olyanra van szükségem, amiből semmi sem oldódik ki vízben. Aki vágja a témát, írja már meg mihamarább, mert sürgős lenne, szorít az idő. Köszi.

2013. júl. 24. 10:52
 1/9 TappancsMancs ***** válasza:

Van:

-fagyálló

-flexibilis

-fagyálló flexibilis

-víz alatti csemperagasztó

-gyorkötésű


"Cikkünk mottója: "Oszlassuk el a félreértéseket a fagyálló és flexibilis szakkifejezésekkel kapcsolatban !"."

[link]


Soriton F fagyálló, flexibilis burkolatragasztó:


[link]


Sopro No.101

Classic flexibilis ragasztó

"víz alatti környezetben is. Alkalmazható teraszokhoz, uszodákhoz"


[link]

2013. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ha víz alatt van akkor olyan kell hozzá.
2013. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt a cikket láttam, csak számomra nem volt elég részletes. Víz alatt lesz. Tehát úgy érted, hogy fagyálló flexibilis kell? Azt mellesleg nem tudod véletlenül, hogy mitől fagyálló a fagyálló? Mert nincs rajta feltüntetve, hogy lenne benne külön bármiféle adalék. Viszont ma neten találtam egy olyat, ami élelmiszerbarát ragacsként van feltüntetve, és mellé írva, hogy műanyag adalékokat tartalmaz. Az akkor marhára élelmiszerbarát. Lényegében belegabalyodtam kicsit ezekbe a ragacsokba, ezért eme kérdés.
2013. júl. 24. 20:25
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ennyire nem tudom, de ha víz alatt lesz akkor eleve az olyanok között kell keresned. A normál csemperagasztó és fúgázó pl nem alkalmas medencékhez, mert más egy áztatás és ha vízben áll. Ezért is kell pl a járólapból kirakott zuhanytálca alá még vízszigetelő réteg, ami van többféle is. Akkor talán ne is "csemperagasztó" néven keresd hanem medence építés és ilyenek alatt. Legalább is lehet előbb rátalálsz, mert sima üzletben kevésbé kapsz asszem ilyet.
2013. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:

pl

[link]

2013. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
A legegyszerűbb lenne írni szakoldalakhoz, szaküzletekhez és nekik elmondani mi kell neked.
2013. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz az infót.
2013. júl. 24. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha előbb egyeztetsz a mesterrel. Sokan nem szeretik a flexibilis ragasztót.
2013. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Botament m21

M22

M29

Tudom.hogy régi kérdés csak most válaszolok:)

2015. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!