Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Jövendőbeli anyóséknál tetőtér...

Jövendőbeli anyóséknál tetőtér beépítés?

Figyelt kérdés
6 és fél éve vagyunk együtt a párommal, idén lesz az eljegyzés is :) nem keressük halálra magunkat és 25 évre sem szeretnénk felvenni hitelt ami havi 100.000Ft vagy még több. Ezért tervezgetjük "anyósék" fölé költözést. Pár éve fel lett újítva a tető. de a dőlése meredek így kb 2 helység jönne ki lent meg van 6. Ezért át kéne építeni. Munkahelyétől tud igényelni 5 milliót és akkor nem kapja az évi juttatásokat szóval "ingyen" lenne ez az összeg Elég rossz dolgokat olvastam fórumokon a szülőkkel együtt élésről, igaz külön bejáratunk lenne, de írtak szörnyű dolgokat. Tippek az építkezéshez illetve a szülők felett éléshez? :) Tapasztalatok is jöhetnek :)
2013. júl. 29. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly 34 évesen költöztem el otthonról egy 17. kerületi kis házba a párommal. Azóta sokkal kiegyensúlyozottabban élek, nincs aki beleszóljon a kertépítésbe, a fűnyírásba. Nincs kötelező vizit reggelente az étkezőnél vagy közös kajálás ami valakinek biztos nem lesz jó időnként. Ha jönnek hozzám vendégek, akkor kicsit jobban elengedhetem magam a józan határokon belül. Szemérmes vagyok, ezért jobb a szex is, ha nincs fültanú egy 30 centis födém mögött.
2013. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze ez is egy megoldás, de mi már nem akarunk várni tovább és a keretből nem jön ki egy kis ház sem. kertet nem igazán akarok gondozni, ha füvet kell nyírni és épp csak én vagyok otthon lenyírom, de 3 férfi van a háznál ez lesz az ő dolguk :) Nem akarok semmilyen közös kajálást. teljesen külön leszünk és nem engedem hogy csak úgy ránk rontsanak. Közös kaja majd lesz az ünnepekkor.
2013. júl. 29. 20:06
 3/3 anonim válasza:
Mi ugyan nem tetőtérben lakunk, csak simán egyházban. Az én tanácsom: NE TEDD!
2013. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!