Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van valami ötletetek hogyan...

Van valami ötletetek hogyan juthatnék nagyon olcsón saját kertes házhoz? Akár mobilház, faház formájában.

Figyelt kérdés
Nekem már az is tökéletes lenne ha vehetnék egy telket, és azon egy 20 négyzetméteres házikó állna csak egyenlőre. Átmeneti megoldásként szivesen laknék abban is, majd később rendes házat építtetnék oda. Mindig is kertes házat szerettem volna, de ez elérhetetlen álom nekem, sőt még egy lepukkant garzonra sem lesz soha pénzem, hitel nélkül. A soproni lakás és ház árak megfizethetetlenek egy átlagos huszonévesnek, akinek nincsen segítsége szülőktől, nem örököl, nincs jól fizető munka helye. Szóval nagyon naiv terv ez? A törvények szerint lehetséges ez, hogy telket venni, amin akár 10 évig egy mobilházban élek?
2013. aug. 23. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézegess olyan házakat/telkeket, amit árverez a bank. Meglepő, hogy milyen olcsón is ki lehet fogni ingatlanokat.
2013. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az árverezés jó ötlet.


De kérdés, mi neked az olcsó, vagyis a megfizethető.

Sajnos el tudom képzelni, hogy egy huszonévesnek bármilyen megoldás esélytelen - pl. nekem is az. :(

2013. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lali az állat ***** válasza:

[link]


ennél olcsóbbat nagyon nem tudok.:)

2013. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!