Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi kell ezekhez a fürdőszobában?

Mi kell ezekhez a fürdőszobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném a vizet bevezetetni , de nem tudok elmenni a árlistán amit kaptam a szerelőktől , valaki tudna segiteni nekem hogy mi kell milyen alkatrészek egy csaptelep,mosdó,wc felszereléséhez és a csövezéshez (árokásás féle ) előre köszi
2013. aug. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A szerelvényeket,mosdó,wc csésze,öblitő tartály ,csaptelepek,stb te is megveheted,amilyen teszik.

De még ebben is jó a szerelő véleményét kikérni .

Ami a falba kerül,bizd a szerelőre .Az árkot viszont kiáshatod .Az lenne a legjobb ,ha együtt megvennétek .

2013. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát a vízórától indulva: 3/4 KB golyóscsap, 25/3/4 Km KPE csatlakózó, 25 KPE cső, és bent van a házban. Én raknék egy elzáró szerelvényt a házba is ehhez kell egy 25-3/4 KM KPE csatlakozó + egy db. 3/4 csempeszelet vagy golyóscsap.

A cső hosszát te is te tudod mérni.

Az anyag ár cső nélkül olyan 7 ezer forint körül van, a csőnek meg 220 forint métere.

2013. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cristos!


Ezek az árak amiket írtál igencsak függ attól is, hogy milyen anyagból akarja csinálni, vagy csináltatni. Mert például a rézcsőnek nem 220-Ft a méterára de még az ötrétegűnek sem...

2013. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah, hogy a kérdésre is válaszoljak. Ha ötrétegű csőből készül press-es idomokkal akkor az anyag (ami a falba megy) olyan 50-60 ezerbe biztosan bele kerül. Természetesen függ a fürdő nagyságától is a dolog.


utolsó voltam.

2013. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos mivel vízbevezetésről volt szó és nem vízszerelésről, teljesen nyilvánvaló, hogy a víz órától a fürdőszobáig tartó szakaszról van szó. A földbe KPE csövet szokás fektetni, aminek ha hiszed ha nem 200 forint körül van métere. A fürdőszobához a vizvezeték ára tényleg 50 ezer körül lesz, de itt szó sem volt erről.
2013. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!