Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A fürdőszobában a csempét át...

A fürdőszobában a csempét át szokták fúrni és úgy felrakni a tükröt. Ritkán látom, hogy a tükröt is felragasztanák a csempe helyére, pedig sokkal értelmesebb. Van ennek valami hátránya?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 11:52
 1/4 anonim válasza:

Mi a régi lakásban simán felragasztottuk a tükröt csemperagasztóval, és körbe raktuk csempével, nem volt vele gond. Nem tudom miért nem szokás így, nem vagyok építész.


Én egy olyan megoldást is láttam konyhában, érdekesség kedvéét, hogy csempe helyett egy homokfúvott üveglap volt téve az alsó és a felső szekrény közé a mosogatóhoz. Szilikonnal volt a széle leszigetelve, hogy a pára és a víz ne menjen az üveg és a fal közé. szerintem nagyon mutatós, praktikus, és olcsó megoldás. És iszonyat jól néz ki, ilyen modern hatása van.

2013. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 karamba ***** válasza:
A tükör helyén ne rakass fel csempét, majd mérd meg a kimaradt helyet, és oda vágass 8 mm-es üveget, és azt ragaszd fel tükörragasztóval. Így a tükröd egy síkban lesz a csempéddel, és igen jól fog kinézni. Semmiképpen ne szilikonnal ragasz, mert az abban lévő ecetsav a tükör foncsorát leszedi, ezáltal a tükröd le mattul.
2013. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a tükör és a csempe közé mehet a csempék közt használt cucc?
2013. júl. 16. 16:32
 4/4 karamba ***** válasza:
Ha a fugára gondoltál, akkor igen, mehet bele.
2013. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!