Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan töltsek ki nehezen...

Hogyan töltsek ki nehezen elérhető réseket, lyukakat a falban, és hogy ragasszak be betonvasakat fúrt lyukakba?

Figyelt kérdés
A baj a kifúrt lyukak ragasztóval való megtöltésével van, kézi szerszámokkal elég nehéz benyomkodni oda a maltert, ezért valami orvosi fecskendőhöz hasonló eszközre gondoltam csak nagyobb méretben, aminek a végére műanyag tömlőt lehetne húzni hogy hosszabb legyen a csőre. Valami ötlet hol találok ilyet? Már rég óta keresek valami hasonló szerszámot.

2013. szept. 22. 20:34
 1/5 anonim válasza:
Ez jó kérdés, én is hasonlóval küzdők. Amúgy létezik ragasztóhabacs ilyen célre, olyan tubusban, van, mint a sziloplast, és valami brutál jó, csak drága.. 2-3e Ft .
2013. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
betonvas beragasztására ott a Hilti - vagy a Fischer ragasztó. Ezek kétkomponensű keverőfejes ragasztók. Portalanítod a lyukat, belenyomod a ragasztót és belenyomod a vasat. Miután megköt, egy üvegkemény anyag lesz beőle és tonnákat elbír.
2013. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nincs szükségem ilyen erős (és drága) anyagokra, inkább valami eszköz kellene, amit házilag lehet tölteni.
2013. szept. 22. 21:23
 4/5 anonim válasza:
ne nevessetek ki de én egy egyszerű nejlon zacskoba kevertem össze a gipszet vizzel a sarkát kicsit kivágtam ezt dugtam be a lukba és belenyomtam az egészet....persze ezt többször megismételtem de végül is sikerült . gipsz volt otthon így nem került semmibe már több éve és nincs vele próbléma
2013. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én flexragasztóval próbáltam, egy kisebb kanállal lapáltoltam bele, + menetesszál naturba, de nem lett valami jó. A 2komponensű ragasztó az marha jó lett, csak a gond ott volt, hogy vszeg habarcsba találtam fúrni a lyukat, igy egy fél tubussal belement egy furatba.. Ahol téglába találtam bele, ott nem kellett sok.
2013. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!