Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kültéri falfestésről van...

Kültéri falfestésről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3 éve épült fel a házunk, nemesvakolatra már sajnos nincs pénz. Olvasgattam, hogy vannak kültéri, uv álló, müanyag alapu festékek, azzal lehet szinezni a házat. Tudom, hogy a namesvakolat szigetel is valamennyit, illetve biztos szebb is, de ahogy számolgattam, lényegesen olcsóbb lenne, ha én fújnám le. A jelenlegi vakolat szinte tükörsima, tehát alá dolgozni sem kellene. Tapasztalatok?
2013. okt. 3. 23:20
 1/4 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Mély alapozót mindenképpen alkalmazz mert a felületen por van amit te ugyan nem érzékelsz,de a festék megfelelő tapadását is elősegíti!Sőt alapozó nélkül foltos lehet a festett felület amit száradás után észlelhetsz!
2013. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet. Csináltál már ilyet?
2013. okt. 4. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, mélyalapozóval legurítod, aztán 2 rétegben pl. Modakrillal teddized le. Az viszonylag drága festék, de nagyon tartós. 30 évig nem kell foglalkozni vele. Elég jó arányban hígítható. A mélyalapozóba is lehet tenni 10% festéket a víz mellett, hogy jobban takarjon. De fagyban a következő hetekben kéne megcsinálni, mert fagyban foltos lehet.
2013. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz ismét. Még annyit szeretnék kérdezni, hogy fújni lehet kompresszorral?
2013. okt. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!