Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogy javítsam ki a leázott...

Hogy javítsam ki a leázott vakolatot? (8 KÉP)

Figyelt kérdés

Helló Szakik!

Be van vakolva a ház és a vakolatra rá van húzva egy dörzs-vakolat. Úgy akarom megcsinálni, hogy ne látszódjon a javítás. Le is festeném.


Aki válaszol jöjjön vissza, mert kérdezek is, ha nem értem.


Szerintetek az ablak körül rakjam ki azzal a kilngerlappal, ami a garázson van? Feldobná?



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]



A leázás oka megszűnt, mert a fenti rész egy tetőterasz volt és azt beépítettem. Tehát a víz nem folyik le már a falra a teraszról.


Ha letúrom a leázást és a vakolat teljesen a tégláig le lesz kaparva, akkor alá kell vakolni nem? És a vakolat után kell azt a szemcsés nemes-vakolatot feldörzsölni nem?


Az eredeti vakolat perlites valami, - azt tudom. Arra lett rádörzsölve az a szemcsés vakolat, ami fehér volt, de át lett festve 15 éve.


A NEMES-VAKOLAT STRUKTÚRÁJA IS LE LETT FOTÓZVA,- itt fent, a második sorozat, azt hogy kell kérni? Szemcseméretet kell mondani?



2013. okt. 7. 15:53
 1/6 anonim válasza:
nem értek ugyan hozzá, de csak 1 képet lehet megnézni
2013. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én se értem
2013. okt. 7. 16:32
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. okt. 7. 16:33
 4/6 A kérdező kommentje:
a lenti linkek jók, azt kell nézni és nem azt ami a kérdésben van. köszi
2013. okt. 7. 16:35
 5/6 menta34 ***** válasza:
Kezd azzal, hogy a vízelvezetést kijavítod, az egész amiatt van, hogy befolyt a vakolat alá és felnyomta.
2013. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az már megszűnt, mert eredetileg tetőterasz volt
2013. okt. 9. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!