Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy gépkocsibeálló betonalapjá...

Egy gépkocsibeálló betonalapját kellene egy vékony, másfél-két centis simítóréteggel ellátni. Szerintetek hogyan csináljam, hogy ne töredezzen és kopjon le? Van olyan anyag, amely a régi betonhoz ilyen módon hozzátapad és elég strapabíró?

Figyelt kérdés

#Betonozás!
2013. okt. 18. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Önterülő aljzat kiegyenlítő, ezeket szokták rakni a mettlachi alá is, van több fajta,valamelyiket csak vékonyabb rétegben lehet,de van amit 1-2 cm ben is.
2013. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ez az aljzatkiegyenlítő kültéren nem repedezik be és kibír egy kocsit ??


A kérdezőnek :


Amit rá szeretnél önteni a betonalapra

( vagy régi betonra ?),az lenne a legfelső réteg ?

2013. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a felső réteg.Tulajdonképpen ezzel a réteggel szeretném a felületet elsimítani, az egyenetlenségeket és az éles részeket (amik veszélyesek a gumira)eltüntetni. Ez az anyag, amit ajánlasz a padlopon?
2013. okt. 20. 14:18
 4/9 anonim válasza:
aszfalt
2013. okt. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem én ajánlottam , hanem az első válaszoló , nekem is hasonló problémám van , töredezett,repedezett a kocsifeljárónk , az új betonozása drága , a térkövezés is drága , meg az aszfaltozás is.

Tehát én is valamilyen strapabíró , olcsó módszert keresek , ami házilag kivitelezhető.

2013. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az aszfalt jó megoldás, de végül egy műanyagalapú burkolóanyaggal oldottuk meg, de csak azért, mert a tulajdonosnak maradt belőle néhány zsákkal. Majd kiderül, hogy mennyire strapabíró!Más esetben tényleg az aszfalt lett volna a jó, szerintem!
2013. nov. 5. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:

El tudnád küldeni a nevét ?

Éghető ?

2013. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Galloway válasza:
Mapegrout T40. Uvegszálerősített betonjavító.
2014. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm , utánanézek .
2014. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!