Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van olyan kazán/kályha/kandall...

Van olyan kazán/kályha/kandalló, ami háztartásban keletkező műanyagokkal is fűthető?

Figyelt kérdés

#fűtés #műanyaggal
2013. okt. 19. 18:49
1 2
 11/15 gömbicica ***** válasza:
100%

[link]


Csak hogy lásd, nem olyan egyszerü, hogy fogom, aztán bedobálok mindent egy tüztérbe, aztán fulladozzon mindenki, meg kapjon betegséget rövid időn belül.


Van Neked lelkiismereted? Nem tudom hogy háztartási szinten hogyan termelődik ennyi müanyag hulladékod.

EGyáltalán miből lenne hulladék?

Főleg akkora mennyiség, hogy fütésre használnád.


Nem lennék a szomszédod.

Ha Te kis emberként ennyire felelőtlen vagy, mit várjunk el a világtól???

A világ egyének sokaságából áll.

Jó lenne, ha kicsit környezetbarátabban gondolkodnál.

(bocsánat)

2013. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
A szomszédom évekig tüzelte a müanyagot. Tüdörákban meghalt. - Majd találkozol vele a túlvilágon és....
2013. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A szomszéd utcában van egy gumis műhely. Télen bedurrantott a kályhába a használt gumikkal (kertvárosi rész). Csak annyit lehetett látni, hogy száll fel a sűrű fekete füst. 10 perc múlva már ott voltak a tűzoltók, mert kihívták a szomszédok. Ezután fizethette a kiszállási díjat, meg nem tudom mekkora környezetvédelmi bírságot.


Ha az észérvek nem rettentek el, akkor legalább a pénztárcád tartson vissza.

2013. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Muzsik Hajnalka válasza:
KARNYÚJTÁSNYI TÁVOLSÁGBAN FELELŐS VAGY A KÖRNYEZETEDÉRT!
2013. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam egyszer/ hülye, barom voltam/ szégyen de igaz. kaptam egy csomó apró ruhafoszlányt egy varrodából.nem tudtam mit kezdeni vele. kezdtem a kályhába rakni,elégetni.Páromnak nem szóltam.Egyszer csak nagyon füstölt a kályha, nem tudtam miért. A párom kihívta a kéményseprőt és majd nem megbüntettek. Teljesen elzárta a füstcsövet és a kéményt is. Le kellett bontani a kéményt és újat rakattunk.A ruha anyagok műszálasak voltak. Most melyik a jobb?! Gondolkodjon.Igaz mindenki a más kárán tanul!
2014. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!