Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan oldjam meg a bejáratot?...

Hogyan oldjam meg a bejáratot? (btw, hülye ötlet? Titkos hely)

Figyelt kérdés

Szóval.

Szeretném kibővíteni a "területemet".

Sokszor tapasztaljuk a barátnőmmel azt a problémát, hogy amikor nyaralni megyünk, vagy lemegyünk a nyári pihenőhelyeinkre, vagy sátorban kell aludnunk, vagy fizetnünk kell a szállásért. Én már unom.


Arra gondoltam, hogy veszek zártszelvényeket. És 2x2x2 méteres kockákat ások le a földbe, ami ponyvával lesz bélelve, belül pedig összekapcolt L vasakból áll majd a kocka, esetleg csövekből vagy szelvényekből, amelyik olcsóbb.


A ponyva lezárná a dolgot kívülről, belülre meg berendezném úgy, mint egy letisztult modern szobát.


Minimális költségeket szánnék a dologra.

Kietlen helyekre telepíteném, erdőkbe, faluk szélébe, gazos, bokros területekre. Talán többet is.


Több probléma is felmerült, de ezeken kívül jónak tűnik a dolog, az egyik a szellőzés, amit ideiglenesen nyitható szellőzőkkel oldanék meg, a másik, és egyben a legnagyobb probléma a bejárat. Elég nagynak kell lennie, de álcázni is kell, hogy tényleg soha senki ne férjen hozzá,csak mi amikor ott vagyunk.


2013. nov. 19. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyrészt azért is csinálom, mert sokszor vágyom magányra, elvonulnék 1-2 napra. Másrészt azért is, mert egyre kevésbé érzem biztonságosnak főleg a magyar társadalmat. Egyre több a csöves, stb. Engem is kisemmizhetnek a bankok, egy be nem fizetett büntetés miatt is elvehetik a lakásomat, utcára kerülhetek.


A másik, hogy ezekben a kis helyiségekben felhalmoznék olyan 1-2 heti kaját, pár karton ásványvízet, rizst, tartós, száraz kajákat, konzerveket, aszalt gyümölcsöket is.

2013. nov. 19. 14:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Őrültségnek hangzik de elvileg azért van ez az oldal, hogy az ilyeneket itt megkérdezhessük.
2013. nov. 19. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A föld tulajdonosai és az önkormányzatok imádni fogják az ötleted... Hány éves vagy, kistini?
2013. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mit keres ez az építkezés témakörben. Te most vadkempingezni akarsz? Ennyi erőből mindenki felverhetné a sátrát, ahol akarja... Széchenyi téren jó lesz, vagy az Árkádban, ott még fűtés is van. Lófaѕzt, inkább bemegyek a Tesco-ba és beköltözök a kiállított sátrak egyikébe, amikor nem figyel senki. A kaja is közel van, ha meg ott dolgozol, nyert ügyed van a reggeli dugókkal szemben.
2013. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nézel TV-t láthatod, hogy házakat is lopnak. Komplett házakat.

Szerinted mennyi ideig lenne meg? Szerintem ideig-órákig.

Én maradnék a fizetős szállásnál, ott több az esély, hogy amit otthagyok, azt ott is találom...

2013. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!