Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet AutoCad-et telepíte...

Jonsi kérdése:

Hogy lehet AutoCad-et telepíteni úgy, hogy a, , c''-re ne pakoljon semmit? Beállítom, hogy a D-re rakja, de mégis rak a c-re is, amin max 1G hely van. Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 17:04
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

sajnos vannak programok melyek rendszerfájlokat pakolnak a c: -re, nem igazán tudsz mit tenni. Sajnos ezen okból nem tudom én sem telepíteni a CAD -et 8de már beszereztem egy nagyobb merevlemezt).

A beállításokban nézz körül, hogy milyen könyvtárak adhatók meg pl.: ideiglenes (TMP) állományok, minta fájlok, sablonok, helye.


Esetleg megteheted, hogy az oprendszer mappáít (pl. dokumentumok mappa, TMP és TEMP ideiglenes fájlok mappája) áthelyezed és lesz hely, vagy ha csak a rendszerpartíció kevés, megnöveled partícionáló programmal (Acronis Disk Director Suite,partition magic stb)

XP-n hely felszabadítás a c -n:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Találtam egy programot,csak épp nem magyar,és nem szeretnék globális problémát,így ha tudnál segíteni,akkor megköszönném.

EaseUS Partition Master

Kb 30G-t raknék át a ,,D,,-ről.

2013. márc. 8. 16:55
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

sajnos nem ismerem a programot!

jelöld ki a partíciót amit megnövelnél.

Keress olyat, hogy

increase free space -partíció növelése.

Majd tovább, jelöld ki melyik partícióbol vegye el a helyet és tovább.


Valahogy így néz ki, de a progit nem ismerem.

2013. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
2013. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!