Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek 7-8 Mill. elég...

Szerintetek 7-8 Mill. elég lehet hozzá? Hogyan fogjak neki? (Új enngedélyek kellenek-e? , régi papírok elő kaparása? ) Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Szüleim kültereleten 1990-ben építettek egy házat.2015-ben lejáró Fundamentámat felhasználva + megtakarításokat felhasználva befejezném, bővíteném (padlástér beépítés+külső hőszigetelés+még egy szoba hozzáépítés, központi kazán+kandalló)

Vakolat belül van, kívül nincs. Kémény áll, tető fent van. Villany bekötve, óra beszerelve, építési engedély van/volt rá, de használatba vételi nem. B30-ból épült, kb.100 nm. A radiátor csövei nincsenek bevezetve, a fürdőszoba sincs még kész. A kéménybe vezetett kályhával fűtve gyermek koromban néhányszor aludtunk kint, gond nélkül befűtött.


2013. dec. 2. 16:21
 1/1 anonim válasza:

Úgy tűnik van még egy bő éved, hogy válaszokat találj, de...mivel ez olyan dolog, amihez szakembereket kell alkalmaznod, javasolnék valamit, amivel okosabb lehetsz.

Először minden szakipari témában keresel megbízhatónak látszó mestereket és nem bízod rájuk a munkát, vagy kéred ki a véleményüket, hanem elővezetve a teendőket árajánlatot kérsz, amit természetesen egy "ha aktuálissá válik értesítem" mondattal függőben is hagysz. Ezzel szerzel egy csomó tapasztalatot, megismered a teendőket, amik esetleg eddig elkerülték a figyelmed és okosan kalkulálva talán meg is találod a legkedvezőbb összeget, amit rá kell fordítanod a manőverre. Erősen ajánlom, hogy olyan szakit, aki azt mondja..."főnök, mi mindenhez értünk, bevágjuk az egészet két hét alatt" meg se hallgass. Én nem olyan rég csináltattam minden félét, amiket itt leírtál, azt javaslom, mindent tanulmányozz elméletben-akár a netről-hogy ne tudjanak átverni. Sok szerencsét!

2013. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!