Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szeretnék építeni egy 9x7 es...

Szeretnék építeni egy 9x7 es vagy 9x 8as házat, úgy hogy legyen benne 1 konyha, egy kamra, egy fürdő, és egy nappali, ti hogyan oldanátok meg? Nem tudom hogyan lenne a legszebben megcsinálni, kialakítani belül? Alaprajzot linkelnétek kérlek?

Figyelt kérdés
a manzárdra raknám a hálókat.
2014. jan. 7. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor először adtam építkezésre a fejemet, én is napokat töltöttem "tervezgetéssel". Mondanom sem kell, egyik sem lett az igazi. Aztán ráakadtam a tervezőre, aki azóta is tervezget nekem, elmondtam az igényeimet, secc-perc alatt felskiccelt 3 vázlatot, ami megfelelt az elképzeléseimnek. Hazahoztam, kiválasztottuk a megfelelőt és kész.

Mellesleg, ha egy fürdő lesz, az emelete jártok kezet mosni, vagy a földszintre fürdeni? WC-k?

2014. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2, az emeleten is lesz:) de az emeletet én eltudom tervezni:D
2014. jan. 7. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy legalább 3x3-s étkező és min. 2x2-es előszoba sem ártana. A tetőtérbe sem árt egy zuhanyzó+wc kombi a lenti fürdő fölé.
2014. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!