Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakberendező vénájú illetők...

Lakberendező vénájú illetők ti hogyan rendeznétek be? Nappali+konyha egyben, Kép csatolva.

Figyelt kérdés

[link]


felül van egy beépített konyha már és ahol egy vonal van, odáig padlólap van , onnantól parketta. A két ajtónak jelölt dolog nem valódi ajtó hanem csak boltív.


2013. júl. 15. 16:53
1 2
 1/19 TappancsMancs ***** válasza:
Ó ez így kevés hozzá, kéne még két totó a két fő oldalra nézve. Azon látszana a konyhabútor színe, miféle, padlólap és parketta miféle, ablakok.. és magasságuk boltív és fal szín. Ebből max egy praktikussági tanácsot lehetne. Vagy arra akartál kérdezni?
2013. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen igazából vmi olyasmit szerettem volna hogy mit hova tennétek, egy szokásos nappali tekintetében van egy nagyobb kanapénk, fotelünk nincs de szeretnénk, fekete könyvespolcból 2 tele könyvvel, egy fekete tévé szekrény. Mivel 2 kicsi gyerekünk van ezért vhol egy játszósarok is jó lenne, ugyanakkor szeretem a nagy tereket nem érzem jól magam zsúfoltságban.
2013. júl. 16. 07:58
 3/19 TappancsMancs ***** válasza:
Aha akkor kéne méret a szobáról, bejáratok szélesség-magasság, ablakok sz-m, bútorok mérete szélesség-magasság-mélység. Ez azért szükséges mert ha az ablak alacsonyan van a kanapé meg magas pl nem lehet rendesen az ablak elé tenni, illetve hogy hova fér oda. A könyvespolc már könnyebb de ott is jó lenne méret mert ha polcos szekrény annak a padlón kell a hely, a tv szekrény szintén lehet tv szélességű de tv is van már mindenféle méretben, meg tv szekrény is van 0,6m-2m ig. Aztán kellene hozzá még hogy van e állólámpa és bármi ami főként a padlón van. Amúgy had kérdezzem már meg a konyha két részből áll vagy az csak a bal oldali? Ja meg kanapé előtt lesz e kis asztal?
2013. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TappancsMancs ***** válasza:
Radiátor is kéne sz-m. :P
2013. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Van kisasztal igen de nem használjuk:(( mert attól is kevesebb a hely a gyerekek meg rohangásznak stb.

Méretek: 6*5.5 cm tehát szélességre 5.5 m hosszúságra 6 m az egész. A boltívek 110 cm szélesek, az ablak alul 180 cm felül 140 alattuk lapradiátor.

A polcos könyves szekrények 2 m magasak és 70 cm szélesek.A kanapé 170-180 cm széles magasságát nem tudom sajnos:((

Konyhaszekrény igen, bal és jobb oldalt is van (az ablak két oldalán)

Igazából nem is teljesen a meglévő bútorok kellene illeszkedjenek mert szívesen lecseréljük őket ha látnánk vmi koncepciót, most olyan ötletszerű az egész elrendezés vhogy.

A tévészekrény 110 cm széles, a tévé 82 cm-es.

Igazából a fő gondom az hogy az alul levő boltívnél jövünk be a nappaliba és a lakás többi hasznos réze pedig a másik boltív felé van tehát az a falfelület valahogy olyan közlekedő vagy folyosó jellegű, pedig az egy jó nagy falfelület és ha nem teszek oda semmit akkor ronda meg kihasználatlan ha pedig teszek oda, akkor azt kerülgetjük...

2013. júl. 16. 08:53
 6/19 A kérdező kommentje:
6*5,5 méter természetesen, nem cm...
2013. júl. 16. 08:53
 7/19 Lorel84 válasza:
100%
Én a helyedben az ablak alá tenném az asztal székekkel, tudom ez nem túl logikus de a gyerekek miatt a tér középső részét meghagynám nekik, akár egy játszószőnyegen lehetne az ő birodalmuk és egy lépésre vannak attól ahol főzöl. Bal oldalra a két boltív közé a kanapé és vele szemközti falra a könyvszekrény, helyet hagyva benne a TV-nek. Ha a polcok feketék és ez az uralkodó szín, vmi meleget narancsosat választanék hozzá egy-két kiegészítőnek és így a gyerekeknek és vendégeknek is otthonos meleg hangulata lesz a helyiségnek.
2013. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TappancsMancs ***** válasza:

Itt egy rajz meg kéne nézd a méreteit, bejelöltem rajta aminek kellhet a távolsága.


A kis asztalt ha még nagyon kicsik lehet nem fogják használni, de azért mondhatod a méreteit hogy hova férne.


Kéne az ablakok padlótól való magassága hogy mi fér eléjük.


A tévészekrénynek mi a mélysége? Most 50-cm-re vettem ez átlagos. A könyves szekrények ha jól veszem 2db és milyen mélyek? A gyerekasztal és székek mérete is kéne, mert hátha befér valahogy. Megnézni meg lehet.


Ezek azért fontosak mert ha nem fér valahova rendesen akkor mi sem gondolkodunk azon.



A gyerekeknek biztos jó lenne egy nagy és jó vastag szőnyeg, mellékesen nektek is. Tudom a szőnyegek drágák, de megérné ha megy valahogy. Biztos siker. Gyerekmintás szőnyeget is lehetne, de 10 év múlva mehetne a kukába, mert 10 éveseknek már nem való egy kimondott gyerekszőnyeg. Azzal járnátok jól ha egy normál vastag típus lenne.


A boltívek közé a kanapé szerintem nem lenne jó, mert az ajtó mellett az nem nyugis hely, az ajtón jönnek mennek. Nem szívesen ül senki pont az ajtó mellett. Másik amit mondtál hogy közlekedő hely miatt oda a falhoz simulóbb bútor lenne megfelelő.


[link]

2013. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Könyvszekrények 35 cm mélyek, a tv szekrény 50 cm. A kisasztal 60x60 as. Az ablakok magassága nem tudom mekkora nem vagyok ott nem tudom lemérni:( A konyha szekrények hogy mekkorák az miért kell ? Ő nem elmozdítható sajnos:( Nincsenek gyerekszékek meg gyerekasztal csak egy gyerekszobai tároló van (ikeás) ami 100 cm hosszú 80 cm magas kb. mélysége olyan 28 cm.
2013. júl. 16. 20:24
 10/19 TappancsMancs ***** válasza:
Étkezőpult lehet benne? A 3Dmodellezéshez kell a méret.
2013. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!