Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szekszárdon hol tudok kis...

Blaiseboy kérdése:

Szekszárdon hol tudok kis mennyiségben (értsd 2-3 vödör) sódert vásárolni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

ekkora mennyiségben, nem forgalmazzák!

1. megkéred vmelyik szekszárdi lakost, akinek a háza előtt, ill. a kertjében látsz sóder-rakást, hogy segítsen ki ezzel a mennyiséggel.

2. ha betonozáshoz kell, veszel az építőanyag telepeken, vagy a Praktiker, Baumax stb. hasonló építőanyagot forgalmazó üzletben, kész-betont. (25 kg-os zsákokban kapható és csak tiszta víz kell a felhasználásához. 30L. beton mennyiség elkészítéséhez, kb. 80-90 Kg. mennyiségű zsákos kész-beton kell)

2014. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogyan előttem is írták vödrökkel nem szoktak foglalkozni, sőt még sok helyen 0,5m3-el sem foglalkoznak.

Ha betonozni szeretnél bemész az obiba és veszel zsákos betont.

2014. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem betonozni kell, hanem a csirkéknek. Mert kell a bögyükbe apró kavics, de az udvarukon nem tudnak annyit összeszedni, amennyi kell az emésztésükhöz.

Fél köbméterrel meg nem szeretném meglepni őket... :D vagy veszek a 10 mellé, még egy 500 darabot.

Folyamatosan nézegetem a sóderkupacokat az utcán, de sehol sem láttam még...

2014. jan. 9. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Kár, hogy Szekszárdon nincs Praktiker, bár szerintem ilyesmit a többiek is tartanak.


[link]

2014. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz valami kisebb (maszek) építőanyagboltot, ahol van sóder? Felénk egy ilyennél lehet vödörre is venni, igaz, a köbméterárhoz képest drágán.

De különben ha bemész néhány tüzépre, hogy kellene 2 vödörrel, akkor 3-ból 2 helyen azt mondják, hogy ott van, vigyél, nem kell fizetni, nem kérnek el 20 Ft-ot.

2014. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki mész a Sió partra egy vödörrel és hozzol a vizpartról annyi homokot amennyit csak elbirsz....
2014. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kimész a dunára
2014. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dunaviz válasza:
Hát a Duna-parton! :)
2014. jan. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

TÜZÉP-MÖZS Tüzelő és Építőanyag Kereskedés

7100 Szekszárd, Palánki út ‎

(30) 385 8191 ‎

Ad

Építőanyag a LEGJOBB áron

2014. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!