Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Üveggyapot vagy hungarocell...

Üveggyapot vagy hungarocell belülre szigetelésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leszertném szigetelni abelül a szobámat,mert igen hideg a fal,szívja be a meleget. A kérdésem az lenne hogy mit rakjak be a gipszkarton mögé? Hungarocellt vagy Üveggyapotot?

Hangszigetelésbe is szerepet játszana,mert vékonyak a falak,ha hangosabban beszélek,akkor kint lehet hallani.



2014. jan. 27. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az üveggyapot barátibb ,mivel az nem gyúlékony, és gondolom itt ott vannak elektromos vezetékeid aminél esetleges zárlat is elképzelhető ,és azt szerintem nem élnéd túl.
2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyapot, de mielőtt belekezdesz javaslom egyeztess egy szakemberrel, ugyanis a szigetelés önmagában nem elég nagyon komolyan oda kell figyelni a párazárásra, mivel a szigetelés alatt kialakulhat nagyon veszélyes penésztelep, ami komoly egészségügyi kockázatot is magában hordoz!

Egyébként javaslom ezt az oldat:

www.inhemiwa.hu

2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom,akkor vannak ilyen páramentesítő vagyis párakadályozó foilák,nem? :)
2014. jan. 27. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Párazáró fóliának hívják (pl Solflex tél), a kereskedésben tudni fogják.

Ez kerül a szerkezetre és erre jön a karton.

2014. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!